Księżna Kate, która tuż przed Wielkanocą poinformowała o walce z nowotworem, zdaje się powoli wracać do zdrowia. Najnowsze doniesienia płynące z brytyjskich mediów napawają optymizmem. Choć Pałac Kensington nadal skrupulatnie chroni prywatność księżnej, a szczegóły dotyczące jej choroby i leczenia wciąż pozostają tajemnicą, pojawiają się coraz liczniejsze sygnały sugerujące, że żona księcia Williama czuje się znacznie lepiej.


Informatorzy magazynu "People" donoszą, że księżna Kate jest w "optymistycznym nastroju". Podobno jest to wynik pozytywnych rezultatów prowadzonej chemioterapii. Księżna ma być silna i zmotywowana do walki z chorobą.


Wsparcie męża, księcia Williama, jest dla niej w tym trudnym czasie nieocenione. Książę poświęca wiele czasu opiece nad trójką dzieci i stara się zapewnić żonie komfort i spokój potrzebne do wyzdrowienia. Mimo to, doniesienia medialne na temat choroby Kate budzą w nim frustrację, informuje Goniec.


Choroba księżnej Kate stała się bolesnym doświadczeniem dla całej rodziny królewskiej. Król Karol III, u którego również zdiagnozowano nowotwór, przechodzi obecnie leczenie onkologiczne. Do walki z chorobą powróciła również Sara Ferguson, była żona księcia Andrzeja.


Mimo trudnych chwil, brytyjska rodzina królewska stara się zachować godność i jedność w obliczu choroby. Księżna Kate, dając przykład siły i odwagi, staje się inspiracją dla wielu osób zmagających się z podobnymi problemami.


Cała Anglia kibicuje jej w walce o zdrowie i z niecierpliwością czeka na jej powrót do pełnienia królewskich obowiązków.


To też może cię zainteresować: Niesamowite wydarzenia dla Kościoła katolickiego. Oficjalnie potwierdzono powtórzenie cudu. Relikwie ważnego świętego zmieniły stan skupienia


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Kiedy teściowie dowiedzieli się o moim spadku, od razu zaczęli nim dysponować": Nie mogłem znieść takiej bezczelności