Reprezentacja Polski osiągnęła upragniony cel awansu do Euro 2024 po dramatycznym meczu z Walią, który rozstrzygnął się dopiero po rzutach karnych. Emocje sięgnęły zenitu, a radość piłkarzy w szatni została uwieczniona i opublikowana w sieci, podbijając serca kibiców.

Mecz, który od samego początku był pełen napięcia, zakończył się remisem 0:0 po 90 minutach regulaminowego czasu gry oraz dodatkowych 30 minutach dogrywki. Ostatecznie losy spotkania rozstrzygnęły się w serii rzutów karnych, gdzie polska drużyna okazała się skuteczniejsza, wygrywając 5:4.

Nieocenioną rolę odegrał bramkarz Wojciech Szczęsny, który obronił decydujący rzut karny wykonany przez Daniela Jamesa, umożliwiając Biało-Czerwonym awans do mistrzostw Europy.
Po emocjonującym zwycięstwie na boisku, polscy piłkarze nie kryli swojej euforii i radości. Pod sektorem kibiców Biało-Czerwonych rozpoczęło się wielkie świętowanie, a atmosfera w szatni była niezwykle podniosła. Nagranie z tego momentu zostało opublikowane na profilu "Łączy Nas Piłka" na portalu "X", ukazując niepowtarzalną atmosferę i wspólne świętowanie awansu do Euro 2024.

Nie ma wątpliwości, że polska drużyna jest gotowa na kolejne wyzwania podczas mistrzostw Europy, które rozpoczną się 14 czerwca w Niemczech. Polacy trafili do grupy D, gdzie zmierzą się z takimi rywalami jak Francja, Austria i Holandia, przygotowując się do walki o najwyższe cele na europejskich boiskach.

To też może cię zainteresować: Niesamowite sceny chwilę po awansie na Euro 2024. Ten mecz zostanie zapamiętany przez kibiców na długo. Wzruszeniu i łzom radości nie było końca

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wojciech Szczęsny bohaterem meczu. To nagranie przejdzie do historii