Jak informuje portal "Goniec", 14-letnia Patrycja Strzebońska wyszła z domu w środę 30 listopada i do tej pory do niego nie wróciła. Dziewczynka miała iść do szkoły, jednak nigdy do niej nie dotarła. Bliscy dziewczynki i policja proszą o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat tego, co mogło stać się z Patrycją.

Zaginęła 14-letnia Patrycja

14-letnia Patrycja mieszka w miejscowości Przenosza (powiat limanowski, województwo małopolskie). Ostatni raz była widziana w środę 30 listopada, kiedy około godziny 11:50 wychodziła z domu do szkoły. Nastolatka uczęszcza do szkoły w miejscowości Szczerzyc, do której feralnego dnia nie dotarła.

Do tej pory nie wróciła do domu, ani nie nawiązała kontaktu z najbliższymi. Limanowska Komenda Powiatowa Policji opublikowała rysopis zaginionej 14-letniej Patrcji Strzebońskiej.

14-latka mierzy 167 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała. Ma niebieskie oczy i proste włosy ciemnego koloru. Cechami charakterystycznymi zaginionej, są blizny na nagdarstkach.

Zaginiona Patrycja Strzebońska/goniec.pl

W dniu zaginięcie Patrycja ubrana była w czarną bluzę z kapturem i nadrukiem, spodnie i dłuższą kurtkę w tym samym kolorze. Miała na sobie również czarne buty na koturnie i czarny plecak firmy Adidas.

Policja prosi o kontakt

Prowadzący poszukiwania funkcjonariusze proszą o kontakt wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu 14-letniej Patrycji. Zgłoszenia należy kierować do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, dzwoniąc nanumer 47 834 54 00.

Można też zadzwonić na numer alarmowy 112. Warto pamiętać, że każda informacja może okazać się pomocna w ustaleniu, co dzieje się z Patrycją.

Policja/Youtube @Polska Policja
Policja/Youtube @Polska Policja

Macie jakieś informację na temat zaginionej?

To też może cię zainteresować: Dobra wiadomość dla fanów "Sanatorium miłości". Wiadomo, kiedy program znów zagości na antenie TVP

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zapowiedź stacji TVN wywołała w sieci burzę. Wszystko przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. O co chodzi

O tym się mówi: Trwa sądowa batalia o majątek po Krzysztofie Krawczyku. Ewa Krawczyk nie pojawiła się na rozprawie. Z jakiego powodu