Jak przypomina portal "Wirtualna Polska", w środę znaleziono ciało 4-letniego chłopca. Jego zaginięcie miała zgłosić babcia, która nie widziała małego Leona od pół roku. Prokuratura nie wyklucza, że do zgonu chłopca mogło dojść wcześniej. Wszelkie wątpliwości w tej sprawie ma wyjaśnić sekcja zwłok, która ma zostać przeprowadzona w czwartek 27 października.

Dramatyczny finał

We wtorek 25 października w miejscowości Gogole Wielkie (powiat ciechanowski) doszło do zatrzymania pary 19-latków. Karoliny W. i Damiana G. Do ich aresztowania doszło po zgłoszeniu przez babcię faktu, że od pół roku nie widziała, ani nie miała żadnego kontaktu ze swoim wnkiem. W obawie o jego życie, postanowiła w sprawę zaangażować funkcjonariuszy.

W środę około godziny 5:40, badający sprawę policjanci ujawnili ciało czteroletniego chłopca. Ciało znajdowało się w pobliżu jednej z posesji znajdujących się na ulicy między Rudą Tubalską a Górkami. Zwłoki chłopczyka owinięto kocem, a potem zakopano w płytkim grobie.

Policja. screen:YouTube: KWP
Policja. screen:YouTube: KWP

W środę przedstawiono zarówno 19-letniej matce chłopca, jak i jej partnerowi zarzuty. Prokurator w rozmowie z mediami przyznał, że zebrany materiał może wskazywać, że zgon chłopca nastąpił znacznie wcześniej. Zaznaczył, że "okoliczności są na tyle wrażliwe", że nie chciałby przekazywać ich do wiadomości publicznej.

Wszystko wyjaśni sekcja zwłok

Prokurator Krzysztof Czyżewski z Prokuratury Okręgowej w Siedlcach wskazał, że sekcja zwłok 4-latka ma się odbyć w czwartek 27 października. Dodał, że ma ona pozwolić ustalić, kiedy doszło do zgonu Leona i co było jego przyczyną.

Sekcja ma również wyjaśnić, czy chłopiec był ofiarą przemocy. Opinie przedstawione przez biegłych mają pomóc zweryfikować zeznania złożone przez zatrzymanych 19-latków.

Policja/YouTube @Force 123ism
Policja/YouTube @Force 123ism

Myślicie, że uda się ustalić, co przyczyniło się do śmierci czterolatka?

To też może cię zainteresować: W tym miesiącu najbardziej opłaca się przejść na emeryturę. Eksperci nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te fryzury to strzał w dziesiątkę dla pań 50 plus. Nie tylko odmienią wygląd, ale i odejmą kilka lat

O tym się mówi: Jolanta Kwaśniewska zdradziła przykre fakty z przeszłości. To był bardzo trudny czas dla jej małżeństwa