Portal „o2” podaje, że ten weekend może przynieść utrudnienia dla klientów pięciu banków. Chodzi tutaj o Santander Bank Polska, Bank Pekao, Bank Pocztowy, Bank BPS, a także BNP Paribas.

Spodziewane są przede wszystkim przerwy w dostępie do bankowości mobilnej i internetowej, a także wypłatą gotówki z bankomatów.

Santander Bank Polska

Klienci muszą się liczyć z tym, że od godziny 23:00 w piątek do 7:00 rano w sobotę nie będzie można zalogować się na konto i korzystać z aplikacji. W czasie przerwy technicznej będą działać jednak wpłatomaty i bankomaty.

Bank Pekao

Tutaj przerwa techniczna nastąpi w niedzielę między 16:00 a 18:00. Utrudnienia związane będą ze składaniem dyspozycji i zleceń w ramach serwisu Pekao24Makler, obu aplikacji Pekao24Makler i PeoPay, a także na platformie eTrader Peako.

Bank Pocztowy

Klienci nie będą mogli wypłacać pieniędzy z bankomatu w nocy z niedzieli na poniedziałek miedzy 24:00 a 3:00. Podobnie będzie z wpłacaniem środków. Podano także, że przerwa techniczna dotyczyć będzie transakcji bezgotówkowych.

bankomat / YouTube: FinanseNa50plus

Bank BPS

Między 20:00 a 23:00 w niedzielę oraz 9:00 a 13:00 w poniedziałek zaplanowano prace serwisowe i zawieszona będzie bankowość internetowa e25.

BNP Paribas

Utrudnienia nastąpią od soboty od godziny 1:00 do godziny 2:30 w niedzielę. Klienci banku zostali ostrzeżeni przed problemami z korzystaniem z GOonline Biznes, GOmobile Biznes, GOconnect Biznes.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: To dobra wiadomość dla seniorów. Ujawniono kwotę przyszłorocznej waloryzacji. O ile więcej dostaną seniorzy

Jak informował portal „życie.news”: Niebawem urzędnicy pojawią się w naszych domach. Wiadomo, co dokładnie podlegać będzie ich kontroli

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Romans Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego budzi sporo emocji. Także wśród ich kolegów i koleżanek z pracy

Sprawdź również ten artykuł: Te zabiegi obowiązkowo trzeba wykonać jesienią. Ogród za to podziękuje wiosną, a efekt zachwyci każdego