Tym razem chodzi o 13-letniego Mikołaja Suma, mieszkańca Międzylesia, którego ostatni raz widziano 3 października bieżącego roku.

Chłopiec do teraz nie dał znaku życia. Bliscy bardzo się o niego martwią!

Opuszczając dom znajdujący się w Międzylesiu, nastolatek zmierzał na turniej mający się odbyć w Poznaniu. Wydarzenie miało trwać 3 dni, jednak termin przesunięto. Do teraz miejsce przebywania Mikołaja jest nieznane, a chłopiec nie nawiązał kontaktu z nikim bliskim lub znajomym.

Gdy członkowie rodziny widzieli nastolatka po raz ostatni, miał na sobie białą koszulkę z krótkim rękawkiem z czerwonymi nadrukami umieszczonymi na przedzie, dresowe, czarne spodnie, sportowe obuwie koloru granatowego i długą do kolan kurtkę w kolorze oliwkowym. 13-latek jest wysoki, ma 170 cm wzrostu, oczy brązowe, nos prosty, natomiast włosy ma krótko strzyżone i ciemne.

Na facebookowej stronie stowarzyszenie zaginieni cała Polska, pod opisem chłopca i okoliczności zaginięcia, umieszczono także Apel do osób posiadających jakiekolwiek dane związane z aktualnym miejscem pobytu dziecka.

Podano także kontakt z komendą powiatową policji w Świebodzinie i przekazano inne formy podzielenia się informacjami pomocnymi w odnalezieniu Mikołaja - W przypadku zauważenia osoby odpowiadającej w/w rysopisowi prosimy o kontakt ze świebodzińską Policją pod numerem 47 79 35 211 lub numerem alarmowym 112.

To też może cię zainteresować: Czy należy spodziewać się powstania nowego województwa. Głos w sprawie zabrał sam Jarosław Kaczyński. Rozwiał wszelkie wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lekarz przestrzega przed nadchodzącą zimą. "Możemy mieć do czynienia z miejską hipotermią"