We wtorek doszło do niespodziewanej sytuacji w szkole we wsi Gniewoszów koło Kozienic w województwie mazowieckim. 14-letni Patryk zaczął się źle czuć na ostatniej lekcji. Nauczyciele zadzwonili po rodziców chłopca, a potem na miejsce wezwano służby ratunkowe. Niestety pomimo akcji ratunkowej, nastolatek zmarł na oczach swoich rodziców.

Nadal nieznana jest przyczyna jego śmierci, niestety jak podaje portal „o2”, pojawiły się już plotki, które nie stawiają chłopca w pozytywnym świetle. Zareagować postanowiła więc rodzina.

Krzywdzące pomówienia

Rodzina nastolatka mierzy się ze straszną tragedią, której nie ułatwia zamieszanie dotyczące przyczyn tej śmierci. Sprawę bada prokuratura, a zebrane materiały wskazują, że nie był to uraz mechaniczny. Odpowiedź na pytania ma dać sekcja zwłok i raport toksykologiczny. Już jednak pojawiły się pogłoski, że zgon chłopaka spowodowały środki odurzające.

Nie zgadza się z tym matka Patryka, która ma ogromny żal do szkoły za opieszałą reakcję i szarganie pamięci jej syna.

„Dopiero na moją prośbę zadzwonili po pogotowie. Dyrektor do dyspozytora powiedział, że Patryk coś zażył. Mówił, że coś od niego poczuł, że powinnam sprawdzić jego rzeczy. To jedno zdanie sprawiło, że pojawiły się plotki o tym, że Patryk brał narkotyki. To nieprawda, nie chcę, żeby tak mówiono o moim synu” – powiedziała zrozpaczona kobieta.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Zmiana czasu letniego na zimowy 2022 już wkrótce. Wiadomo, kiedy przyjdzie nam przestawić zegarki. Co z projektem zaprzestania obowiązku zmiany czasu

Jak informował portal „życie.news”: Sezon jesienny mocno wpływa na nasze zdrowie. Jak odróżnić objawy trzech najpopularniejszych ostatnio chorób

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Ewelina Flinta wydała oświadczenie po sytuacji w TVN. Piosenkarka nie kryje emocji odnośnie tego, co się stało kiedy miała wystąpić na żywo

Sprawdź również ten artykuł: Małgorzata Foremniak zmaga się z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Gwiazda musiała ukrywać dolegliwości podczas pracy nad planie „Mam Talent”