Restaurator przez sześć lat występował w MasterChef Junior zdobywając ogromną sympatię swoim zachowaniem oraz umiejętnościami kulinarnymi.

Portal „Jastrząb Post” właśnie oficjalnie potwierdził, że jest to już koniec, a Mateusz Gessler odchodzi z TVN. Już wcześniej zakończył swój udział w programie.

„Moja kulinarna przygoda z MasterChef Junior dobiegła końca. To był intensywny czas, któremu oddałem się bez reszty. Bardzo dziękuję stacji TVN za zaufanie i możliwość wzięcia udziału w najlepszym programie kulinarnym dla dzieci!” – przekazał Mateusz Gessler.

Wszystko wskazuje na to, że restaurator uznał, że nadszedł czas na nowe wyzwania. Najprawdopodobniej przechodzi on do stacji Polsat gdzie ma poprowadzić show „Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia”.

Podobno nagrania do programu kręcone były już w kwietniu i maju ale stacja i sam zainteresowany nie chcą tego potwierdzić. Mateusz Gessler wymijająco stwierdził, że ani nie potwierdza, ani nie zaprzecza.

W każdym razie, były gwiazdor TVN świetnie nadaje się do tego formatu. Prowadzi obecnie cztery lokale. Do tego już wcześniej miał poprowadzić show. W pierwszej edycji jednak z powodów osobistych musiał zrezygnować. Na jego miejsce wówczas zaproszono Wojciecha Amaro.

Będziecie to oglądać?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Eksperci gospodarczy z powalającymi na kolana wnioskami na przyszłość. Za chwilę ma nas czekać żywnościowy armagedon. Sytuacja jest zła i pogarsza się

Jak informował portal „życie.news”: Nad Morzem Bałtyckim pojawiły się rosyjskie myśliwce. Ten fakt zaniepokoił polskie władze. Samoloty Rosji wywołały duże zamieszanie. Co mogą oznaczać

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Tomasz Kammel nie popisał się swoim zachowaniem! Prezenter wywołał łzy u małego chłopca, po czym sam zaczął się śmiać. Do sieci trafiło nagranie wideo

Sprawdź również ten artykuł: Sanatorium Miłości 4: W programie narodziło się uczucie między kilkoma seniorami i powstały interesujące pary. Widzowie myślą, czy związki przetrwają