Oszuści mają wiele metod na kradzież pieniędzy. Przekonała się o tym 64-latka z gminy Grudziądz. Kobieta straciła wszystkie swoje oszczędności. Było ich naprawdę sporo.

64-latka z Kujaw i Pomorza padłą ofiarą oszustów

15 marca 64-latka otrzymała zaskakujący telefon. Zadzwonił do niej oszust podający się za policjanta.

Okłamał on kobietę, że jej córka spowodowała wypadek drogowy i przebywa w areszcie. Może z niego wyjść tylko wtedy, gdy komisariat otrzyma odpowiednią sumę pieniędzy na kaucję.

64-latka mieszkanka gminy Grudziądz uwierzyła oszustowi. Wybrała się do Bydgoszczy i tam przekazała aż 100 tys. zł oraz złotą biżuterię mężczyźnie, który podawał się za kuriera.

Kobieta straciła prawdziwą fortunę

Ten miał przekazać pieniądze i drogocenną biżuterię do policyjnego banku. Oczywiście wszystko było jednym wielkim kłamstwem.

Kolejnego dnia 64-latka zadzwoniła do swojej córki i wtedy zorientowała się, że padłą ofiarą oszustów. O całej sprawie dowiedziała się grudziądzka policja. Miejmy nadzieję, że funkcjonariuszom uda się złapać przebiegłych złodziejów.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH: Popularni wróżbici zdradzają, jaka przyszłość czeka Władimira Putina. Czy czas jego rządów dobiega końca