Ekranizacja powieści Henryka Sienkiewicza "Ogniem i Mieczem" w reżyserii Jerzego Hoffmana cieszyła się ogromnym powodzeniem dzięki wspaniałej wówczas obsadzie. Każdy z zapartym tchem wyczekiwał na sali kinowej, aby ujrzeć ulubionych aktorów w roli postaci z ulubionej powieści o czasach XVII wieku, gdy na Kresach Wschodnich wojna między Rzeczpospolitą, a Kozakami była tuż za rogiem.

Gwiazdor filmu „Ogniem i mieczem” zaskoczył swoich fanów

Aleksandr Domogarow, czyli filmowy Jurko Bohun, podbił serca wszystkich widzów. Aktor wcielił się również w postać Sergieja w produkcji „Fala zbrodni” oraz w Antona w produkcji „Krew z krwi”.

Bohun z "Ogniem i mieczem". Źródło: youtube.com
Bohun z "Ogniem i mieczem". Źródło: youtube.com

Choć Aleksandr Domogarow zakochał się w Krakowie, nie planował nigdy zamieszkać w Polsce. Jak przyznał wciąż aktywny zawodowo rosyjski aktor, Rosja jest jego domem i nie zamierza jej opuszczać.

Aktor popiera działania Rosji i Putina

Filmowy Bohun ma wielu fanów w Polsce. Jakiś czas temu jedna z fanek napisała pod postem aktora w mediach społecznościowych krótki komentarz dotyczący sytuacji w Ukrainie.

Bohun, ty jesteś kozak! Ukraiński kozak! Zatrzymajcie Putina!

Komentarz ten nie spodobał się jednak Aleksandrowi Domogarowi. Oburzony aktor odpowiedział stanowczo na słowa fanki:

Po pierwsze, jestem Tatarem, a po drugie Rosjaninem! I łapy precz od Rosji!

W kolejnym komentarzu napisał również krótko „Chwała Rosji!”. Jak widać, Aleksandr Domogarow w pełni popiera inwazję Rosji na Ukrainę i jest dumny z tego, że urodził się właśnie tam.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze