11 marca Kasia Cichopek i Marcin Hakiel przekazali za pomocą mediów społecznościowych smutne wieści. Okazuje się, że para po 17 latach małżeństwa zdecydowała się na rozwód. Jest to ogromny cios dla wiernych wielbicieli.

Fani Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela są zdezorientowani

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel poznali w 2005 roku w programie "Taniec z gwiazdami". Młoda aktorka była wówczas wschodzącą gwiazdą, a jej tanecznym partnerem był właśnie Marcin Hakiel.

Szybko pomiędzy nimi zaiskrzyło. Najbardziej zbliżyła ich do siebie płomienna rumba. Już pod koniec show oficjalnie byli parą.

Trzy lata później zakochani wzięli ślub w Zakopanem. Była to wielka uroczystość, o której pisały niemal wszystkie media w Polsce. Zaledwie rok później Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel powitali na świecie swoje pierwsze dziecko - synka Adama.

W 2013 roku urodziła się im córeczka Helenka. Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel chętnie pokazywali się publicznie oraz dodawali urocze zdjęcia w mediach społecznościowych. Wyglądali na zakochanych.

Pozory mogą jednak mylić. 11 marca 2022 roku Katarzyna Cichopek opublikowała krótkie oświadczenie z którego wynika, że aktorka i Marcin Hakiel się rozwodzą.

Kasia Cichopek, Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com
Kasia Cichopek, Marcin Hakiel. Źródło: youtube.com

W sieci pojawiła się masa negatywnych komentarzy

Fani Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela byli mocno zaskoczeni i zdenerwowani tą decyzją. W końcu w mediach społecznościowych widać było, że są zgranym i kochającym się małżeństwem.

Internauci zarzucili Kasi Cichopek i Marcinowi Hakielowi kłamstwo. Para co najmniej od kilku miesięcy udawała w Internecie, że jest w sobie niezwykle zakochana.

Mało tego, nie tak dawno temu Kasia Cichopek i Marcin Hakiel dawali porady na szczęśliwe małżeństwo.

Ciągle zapominam, że instagramowe życie to ściema

- napisała jedna z internautek.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze