Rodzina królewska jest ulubionym tematem mediów na całym świecie. Nie jest tajemnicą, że najwięcej sensacji dostarcza im Harry oraz jego żona Megan.

Okazuje się, że ostatnio sporo kontrowersji mógł również wzbudzić SMS księcia Karola do matki Meghan Markle - Dorii Ragland. Co napisał następca tronu?

Matka Meghan Markle otrzymała zaskakującą wiadomość od księcia Karola

Nie od dziś wiadomo, że książę Harry i Meghan Markle nie żyli w zgodzie z resztą rodziny królewskiej. Ich poglądy i priorytety były różne, zaś księżna nie była lubiana na brytyjskim dworze i nie zyskała także sympatii opinii publicznej.

Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com
Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate Midelton, książe William. Źródło: youtube.com

Wielu fanów rodziny królewskiej uważa, że księżna Meghan odciągnęła księcia Harry’ego od rodziny i jest główną przyczyną konfliktu księcia z ojcem, czy bratem.

Treść SMS-a następcy brytyjskiego tronu do Dorii Ragland budzi kontrowersje

Okazuje się jednak, że książę Karol ma bardzo dobry kontakt z matką Meghan Markle. Jak donosi informator magazynu Woman’s Day, następca tronu wysłał nawet ostatnio do Dorii Ragland miłego SMS-a.

Meghan Markle i książę Karol. Źródło: youtube.com
Meghan Markle i książę Karol. Źródło: youtube.com

Książę Karol napisał Dorii Ragland, że ślicznie wygląda i świetnie radzi sobie w pracy. Kobieta nie wiedziała, jak zareagować na treść SMS-a. Absolutnie nie chciałaby by opinia publiczna twierdziła, że flirtuje z następcą tronu.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze