Władimir Putin nigdy nie opowiadał o swoich prywatnych sprawach. Nie wiadomo nawet ile dzieci ma przywódca Rosji. Niewiele informacji można znaleźć również o dalszej rodzinie Władimir Putina.

Okazuje się, że przywódca Rosji ma kuzyna – Igora. Lata temu mężczyzna był świetnie znany w obszarze rosyjskich finansów.

Kim jest i czym się zajmuje brat Władimira Putina?

W latach siedemdzisiątych, czyli jeszcze za czasów ZSRR, Igor Putin robił karierę w wojsku. Stryjeczny brat Włądimira Putina działał w armii radzieckiej. Po rozpadzie ZSRR służył w Wojskach Lądowych Federacji Rosyjskiej.

W 1998 roku zakończył swoją przygodę z wojskiem. Po tym rozpoczął swoją przygodę w polityce. Igor Putin szybko znalazł posadę w Komitecie Statystycznym. W 2000 roku przewodniczył nawet Riazańskiej Izbie Licencyjnej.

Zaledwie dwa lata później Igor Putin dostał awans. Stryjeczny brat wodza Rosji został przewodniczącym Komitetu Koordynacyjnego partii Jedna Rosja. Była ona określana jako baza Władimir Putina.

Lata temu Igor Putin był wielką osobistością

Następnie Igor Putin zrobił karierę w obszarze rosyjskich finansów. Zaczął jednak od wysokich stanowisk. W 2005 roku był już prezesem banku Samara Reservoir Plant, a następnie dyrektorem banku Avtovazbanku. Przez krótki okres był również wiceprezesem Master Banku.

W 2010 roku Igor Putin zakończył swoją przygodę i przeszedł na emeryturę. Jednak od dwunastu lat nie próżnuje – zainwestował w port w Murmańsku, miał ponad 50 preocent akcji w firmie Energia i 25 proc. akcji w telewizji Gorizont.

Igor Putin. Źródło: se.pl
Igor Putin. Źródło: se.pl

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze