W piątek 4 marca 2022 roku w mediach pojawiła się smutna informacja. W wieku 81 lat zmarł aktor Tadeusz Borowski.

Smutna wiadomość dla fanów Tadeusz Borowskiego

Tadeusz Borowski od kilku lat wcielał się w postać Karola Żeleńskiego - ojca serialowej Marty granej przez Katarzynę Zielińską. Aktora mogliśmy również zobaczyć w takich produkcjach jak: „Banda”, „Chopin. Pragnienie miłości”, czy „Bez litości”.

Ponadto Tadeusz Borowski występował również na deskach teatru. To właśnie jego przyjaciele z teatru przekazali wiadomość o śmierci.

Nie żyje TADEUSZ BOROWSKI (1941-2022), aktor Teatru Ateneum nieprzerwanie od 1972 roku. Trudno w to uwierzyć…

- można przeczytać we wpisie Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.

Gwiazdora „Barw szczęścia” nie ma już wśród nas

Tadeusz Borowski kochał występować na scenie. Aktor współpracował między innymi z Teatrem Narodowym w Warszawie, Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, , Teatrem imienia Juliusza Ostrewy w Lublinie oraz z Teatrem Ateneum. Z tym ostatnim był nieprzerwanie związany od 1972 roku.

Jak dotąd nie upubliczniono przyczyn zgonu artysty. Nam pozostaje złożyć najszczersze kondolencje rodzinie i najbliższym przyjaciołom Tadeusza Borowskiego.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze