Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan mają za sobą bardzo pracowity okres. W 2020 roku przyszło na świat ich pierwsze wspólne dziecko – syn Henryk. Od tamtej pory para ma ręce pełne pracy.

Małgorzata Rozenek wspiera mieszkańców Ukrainy

Dziecko wymaga ciągłej opieki i troski. Ponadto krótko po tym, jak na świat przyszedł trzeci syn Małgosi, gwiazda wróciła do pracy, na plan „Projektu Lady” przenosząc się wraz z całą rodziną do specjalnie przygotowanego dla nich przez produkcję programu domu.

Teraz mały Henio może zostawać również po opieką niani, w nawet w ostatnim czasie Małgosia Rozenek-Majdan wybrała się do Mediolanu.

Gwiazda nie z wiedziała jednak pięknego włoskiego miasta, ponieważ wolała brać udział w protestach dotyczących inwazji Rosji na Ukrainę.

Dochód ze swojego butiku przeznaczy na wyjątkową akcję

Małgorzata Rozenek-Majdan zapowiedziała nawet, że nasi wschodzi sąsiedzi będą również mogli liczyć na jej pomoc. Cały przychodź z wyprzedaży. marki Mrs. Drama zostanie przeznaczony na pomoc dla Ukrainy.

Cały dochód z wyprzedaży, która obecnie trwa w naszym warszawskim butiku, przekażemy organizacjom humanitarnym, niosącym pomoc na Ukrainie

- powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą Martyniuk. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. Aktorka zdradza: "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu. Nie jest dobrze