Jacek Kurski jako prezes Telewizji Polskiej sam stał się osobą bardzo rozpoznawalną w mediach, a jego prywatne życie bacznie śledzą fotoreporterzy, internauci oraz telewidzowie.

Joanna Kurska pokazała nagranie ze stoku

Najpierw ślub kościelny jak z bajki (o którym huczało w sieci, gdyż Kurski był rozwodnikiem i otrzymał rozwód kościelny, o co jest wcale niełatwo), a teraz dziecko. Radosna nowina od świeżo upieczonych małżonków w ostatnich godzinach obiegła całą Polskę.

Joanna Kurska, Jacek Kurski. Źródło: jastrzabpost.pl
Joanna Kurska, Jacek Kurski. Źródło: jastrzabpost.pl

Krótko po tym para przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córkę Anię. Teraz Kurscy wybrali się na narty do Włoch. Niestety nie przywiozę ze sobą samych pozytywnych wspomnień.

Prezes TVP Jacek Kurski miał prawdziwego pecha

Jacek Kurski doznał wypadku na stoku w Cortina d’Ampezzo. Prezes TVP wróci do Polski z gipsem na lewej ręce.

Okazuje się, że jeden z narciarzy jechał prosto na Jacka Kurskiego. Polityk chciał go ominąć, dlatego szybko skręcił i niestety upadł i złamał rękę.

Joanna Kurska opublikowała na Facebooku filmik z malowniczej włoskiej trasy chwilę przed wypadkiem. Teraz niestety Kurscy muszą odpuścić sobie narty i mogą jedynie wybrać się na spacery po pięknej Cortinie d’Ampezzo.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: Zenek Martyniuk zdradził prawdę na temat swojego małżeństwa z Danutą. "W żadnym związku nie ma tylko dobrych chwil, pojawiają się problemy"

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: Barbara Kurdej-Szatan opowiedziała o trudnych chwilach, jakie przeżywa jej rodzina. "Rafał nie chciał pokazać dzieciom, że się boi"

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: Brytyjczycy drżą z obawy o swoją królową. Elżbieta II znajduje się pod stałą obserwacją lekarzy. Z jakiego powodu