Informacja o tym, że Andrzej Duda ma koronawirusa, trafiła do mediów w sobotni poranek. Przekazał ją rzecznik głowy państwa, Błażej Spychalski.

Czy Agata Duda również została zarażona? Pierwsza dama miała wykonany test, znany jest jego wynik.

Czy Agata Duda ma koronawirusa?

„Szanowni Państwo, zgodnie z zaleceniami wczoraj Prezydent Andrzej Duda miał wykonany test na obecność koronawirusa. Wynik okazał się pozytywny. Prezydent czuje się dobrze. Jesteśmy w stałym kontakcie z odpowiednimi służbami medycznymi” – napisał Błażej Spychalski w sobotę z samego rana.

Agata Duda. Źródło: Youtube

Prezydent w ciągu wcześniejszych godzin odwiedził budowę szpitala tymczasowego na Stadionie Narodowym i spotkał się z Igą Świątek. Osoby, które mogły być narażone na zarażenie COVID-19 po kontakcie z Dudą, w tym tenisistka i jej sztab, trafiły na kwarantannę.

Opinia publiczna zaczęła zastanawiać się, co z Agatą Dudą. Czy ona także została zarażona? Na ten temat wypowiedział się sam prezydent podczas jednego z wywiadów.

- Byliśmy testowani razem z żoną dwukrotnie w ostatnich tygodniach i wirusa nie stwierdzono – cytuje Super Express.

Agata Duda. Źródło: Youtube

Oznacza to, że pierwsza dama ma wykonywane regularne testy i najwyraźniej jak dotychczas nie została zarażona koronawirusem.

Krzysztof Szczerski, szef gabinetu Andrzeja Dudy, ujawnił, że prezydent przebywa na izolacji domowej. Nie podano do wiadomości, czy jest razem z żoną.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: DEMONSTRACJE W STOLICY TRWAJĄ W NAJLEPSZE. DO STRAJKUJĄCYCH KOBIET DOŁĄCZAJĄ ROLNICY. NIEBAWEM MIASTO BĘDZIE CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZDUMIEWAJĄCE WIEŚCI, KOBIETA ZRZUCONA ZE SCHODÓW KOŚCIOŁA! POTRZEBOWAŁA POMOCY MEDYCZNEJ, WEZWANO KARETKĘ, DRUZGOCĄCE SCENY W JEDNYM Z POLSKICH MIAST

O tym się mówi w Polsce: CZY POLACY MUSZĄ LICZYĆ SIĘ Z LOCKDOWNEM? OKAZUJE SIĘ, ŻE NIEWYKLUCZONA JEST POWTÓRKA SYTUACJI Z WIOSNY

O tym się mówi na świecie: RODZINA KRÓLEWSKA SPODZIEWA SIĘ NOWEGO CZŁONKA RODZINY? FANI KSIĄŻĘCEJ PARY NIE MAJĄ ZŁUDZEŃ

Z życia gwiazd: WSZYSTKO JASNE, JULIA WIENIAWA ZDRADZIŁA POWÓD KŁÓTNI Z KASIĄ SAWCZUK. CZY POSZŁO O ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO