Nagłe odejście Dariusza Gnatowskiego było ogromnym i wyjątkowo smutnym zaskoczeniem nie tylko dla jego rodziny, ale i licznych przyjaciół, a także fanów, którzy nie mogą sobie wyobrazić tego, że więcej nie zobaczą go na deskach teatru, w filmach, a przede wszystkim w serialu, który pozwolił aktorowi zaistnieć w szeroki sposób, czyli w „Świecie według Kiepskich”.

Pochodzący z Krakowa aktor zmarł w wieku 59 lat, a w szpitalu im. Dietla potwierdzono, ze aktor miał koronawirusa, a zmarł z powodu niewydolności oddechowej i zapalenia płuc. Artysta od lat zmagał się z cukrzycą typu 2, a w walce z chorobą pomagały mu walczyć żona Anna i córka Julia. Choć aktora chciałoby pożegnać wiele osób to nie będzie to możliwe. Dlaczego? Wszystko to przez obostrzenia.

Co z ostatnią drogą Dariusza Gnatowskiego? Ceremonia będzie miała specjalny charakter, aktora odprowadzi garstka osób

Jak informuje RMF FM, przywoływane przez magazyn Viva! aktor miał koronawirusa, a po przewiezieniu do szpitala stwierdzono u niego ciężką niewydolność oddechową i zapalenie płuc, zmarł w kilka godzin po przyjeździe do placówki.

„Był taki człowieczy w tym wszystkim. To nie jest ten przypadek, że ktoś umiera, a wszyscy zaczynają mówić o nim w superlatywach. Dariusza za jego życia wszyscy uwielbiali. Jak się na kogoś wkurzył, to też potrafił to wprost powiedzieć na głos, miał kręgosłup i swoje zdanie. To jest obecnie bardzo rzadkie w tym środowisku, bo dookoła są sami nadwrażliwcy, chroniący siebie samych. "Gnatu" był prawdziwym facetem. Był także świetnym kompanem” – mówiła dla serwisu Plejada Joanna Kurowska.

Ujawniono właśnie szczegóły pogrzebu Dariusza Gnatowskiego. Ponieważ Kraków, jak i cała Polska została objęta czerwoną strefą to pogrzeb aktora będzie bardzo skromny ze względu na mocne obostrzenia związane z ograniczeniem kontaktów międzyludzkich. Najpewniej wezmą w nim udział jedynie żona Anna i córka Julia.

fot. Youtube @naTemat.pl

Jak informował portal "Życie ": LECH WAŁĘSA POKAZAŁ, ŻE MA DO SIEBIE DUŻY DYSTANS, ZAMIEŚCIŁ W SIECI ZDUMIEWAJĄCY FILMIK. SYMPATYCY BYŁEGO PREZYDENTA NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŚMIECHU

Przypomnij sobie: DAGMARA KAŹMIERSKA POWALIŁA NA KOLANA FANÓW SWOIM WIDOKIEM. GWIAZDA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNE NAGRANIE, TRZEBA MIEĆ DUŻO DYSTANSU DO SIEBIE

Portal "Życie " pisał również: KOLEJNE ZNANE OSOBY WYRAŻAJĄ SWÓJ ŻAL SPOWODOWANY ODEJŚCIEM DARIUSZA GNATOWSKIEGO. GRAŻYNA WOLSZCZAK SPOTKAŁA SIĘ JEDNAK Z MOCNĄ KRYTYKĄ