Z powodu poważnych objawów przy zakażeniu koronawirusem Radosław Majdan kilka dni temu trafił do jednego z warszawskich szpitali. Choć czuje się już lepiej to napędził strachu całej rodzinie, a informację na ten temat w mediach potwierdził najpierw jego menadżer, a potem on sam za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piłkarz podziękował za troskę i życzenia zdrowia.

Potem mama piłkarza, Halina Majdan opowiedziała „Super Expressowi”, że jej syn poczuł się gorzej, miał mocne objawy grypowe, więc zdecydowano, aby trafił na hospitalizację. Piłkarz miał mieć problemy z płucami, jednak znalazł się pod dobrą opieką. Okazuje się, że z powodu potwierdzonego zakażenia na kwarantannę trafiła żona gwiazdora, Małgorzata Rozenek-Majdan i cała jego rodzina.

Choć piłkarz nie ma kontaktu z żoną, poza telefonami i wiadomościami przez Internet to Małgorzata Rozenek-Majdan zadbała, aby mężowi w szpitalu nie zabrakło niczego. Za jej sprawą do placówki trafiają specjalnie przygotowane dla niego posiłki!

Radosław Majdan w szpitalu z powodu zakażenia! Choć nie ma z nim kontaktu to żywienie zapewniła mu ukochana żona, Małgorzata Rozenek-Majdan

Według portalu Ofeminin, Małgorzata Rozenek-Majdan wyrzuciła z diety cukier i mięso, pozostając przy diecie warzywno-owocowej.

- Dieta wegetariańska jest bogatsza w błonnik, magnez, potas i witaminy rozpuszczalne w wodzie, które są silnymi przeciwutleniaczami i zapobiegają tworzeniu się komórek nowotworowych - wyjaśnia Małgorzata, cytowana przez portal Smakosze.

Jak odżywia się Małgorzata Rozenek-Majdan? Rano wypija szklankę wody z cytryną, a potem zjada owsiankę na mleku roślinnym. Stara się również pić 2 lirty wody dziennie, a zimą rozgrzewa się korzenną herbatą i ciepłą wodą z imbirem i cytryną. Stara się nie jeść po 19, unika owoców wieczorami.

fot. Youtube @m_rozenek

Jak informował portal "Życie ": LECH WAŁĘSA POKAZAŁ, ŻE MA DO SIEBIE DUŻY DYSTANS, ZAMIEŚCIŁ W SIECI ZDUMIEWAJĄCY FILMIK. SYMPATYCY BYŁEGO PREZYDENTA NIE MOGĄ POWSTRZYMAĆ ŚMIECHU

Przypomnij sobie: DAGMARA KAŹMIERSKA POWALIŁA NA KOLANA FANÓW SWOIM WIDOKIEM. GWIAZDA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ODWAŻNE NAGRANIE, TRZEBA MIEĆ DUŻO DYSTANSU DO SIEBIE

Portal "Życie " pisał również: KOLEJNE ZNANE OSOBY WYRAŻAJĄ SWÓJ ŻAL SPOWODOWANY ODEJŚCIEM DARIUSZA GNATOWSKIEGO. GRAŻYNA WOLSZCZAK SPOTKAŁA SIĘ JEDNAK Z MOCNĄ KRYTYKĄ