Małgorzata Kożuchowska to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Błyskawicznie przyciąga uwagę fanów, a także fotoreporterów, którzy regularnie towarzyszą jej wszędzie, gdzie się pojawi.

Małgorzata Kożuchowska zdecydowała się na szczere wyznanie

Małgorzata Kożuchowska ma ręce pełne roboty. Przed aktorką kolejne filmowe zadania. Aktualnie aktorka pracuje nad rolami w trzech filmach, a tylko w tym roku zagrała aż w pięciu filmach.

Jednym z nich jest film „Banksterzy”, który opowiada o tym, jak banki zarabiają na klientach. Wielu osobom historia przedstawiona w filmie łudząco przypomina tą, która miała miejsca w Polsce kilka lat temu.

Małgorzata Kożuchowska/screen Instagram @malgorzatakozuchowska_

Wtedy to milion Polaków zdecydowała się na kredyt w frankach, który spłacają do dzisiaj. Okazuje się, że wśród nich jest sama Małgorzata Kożuchowska.

Okazuje się, że aktorka przesadnie się zadłużyła

Też jestem frankowiczem, jestem w tej grupie prawie miliona Polaków, która kiedyś uwierzyła w to, że to jest wspaniały produkt, który ma mi ułatwić życie i pomóc zrealizować swoje marzenia, akurat w moim przypadku o domu z ogrodem

- wyznała Małgorzata Kożuchowska dla Wirtualnej Polski.

Ponadto gwiazda zareklamowała film „Banksterzy”, który niedawno pojawił się w polskich kinach.

Uważam poniekąd, że to pokłosie tego, co się wydarzyło w rzeczywistości, czyli znalazła się grupa prawników, którzy uwierzyli w to, że jednak niemożliwe może być możliwe, i że można o to zawalczyć, i można wygrać z tym systemem, i że był to przekręt, że ludzie, którzy uwierzyli w to, zostali zmanipulowani.

To również może Cię zainteresować: MEDIA OBIEGŁA NIEPOKOJĄCA INFORMACJA.JAROSŁAW PINKACH W "RADIU ZET" O NOWYCH RESTRYKCJACH: "TO POWINNO BYĆ WPROWADZONE W MIARĘ SZYBKO"

Portal „Życie” pisał również o: CHCIELI WYNIEŚĆ KILKADZIESIĄT KILOGRAMÓW GRZYBÓW Z LASU, ZAREAGOWAŁA STRAŻ LEŚNA! PIĘKNE BOROWIKI SKONFISKOWANE, GRZYBIARZE ODPOWIEDZĄ ZA SWÓJ CZYN

Jak informował również portal „Życie”: TRAUMATYCZNA HISTORIA KOBIETA UGRYZIONEJ PRZEZ ROBAKA W TRAKCIE PRAC OGRODOWYCH. W KILKANAŚCIE GODZIN PO POWROCIE DO DOMU TRAFIŁA NA STÓŁ OPERACYJNY