Agata Duda jest żoną prezydenta Polski, Andrzeja Dudy. Kobieta na co dzień jest nauczycielką, jednak ze względu na bycie Pierwszą Damą często sprawdza się także w innych rolach.

Polacy mają mieszane uczucia wobec żony prezydenta. Jest co prawda dość lubianą osobą, jednak jej kolejne posunięcia bywają różnie odbierane.

Agata Duda, obecna pierwsza dama, jest niezwykle zajęta – jej grafik jest pełny. Zajmuje się nie tylko działalnością charytatywną, uczestniczy również w różnego rodzaju spotkaniach, na których pojawia się z mężem lub sama.

Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: pomponik.pl
Agata Duda i Andrzej Duda. Źródło: pomponik.pl

Agata Duda rozpętała prawdziwą burzę. Internauci nie mieli skrupułów

Agata Duda była patronką właśnie zakończonego 13-go Festiwalu Piosenki „Integracja malowana dźwiękiem”. Z okazji tego wydarzenia prezydentowa postanowiła wygłosić kilka słów. Niestety nie wszystkim spodobała się wypowiedz Agaty Dudy.

- Paniusia z Pałacu głodne kawałki opowiada, a ludzie naprawdę większe problemy mają na co dzień!; Pani Dudowa, może by się zająć bardziej czymś pożytecznym np. poprzeć protesty kobiet, pielęgniarek, rolników. Czemu się nie wypowiadasz w tak ważnych sprawach?

Możemy przeczytać w zamieszczonym na Facebooku filmie, w którym Agata Duda dziękuje organizatorom wydarzenia.

Przypomnij sobie o… KRAKÓW: OD LISTOPADA WCHODZĄ PODWYŻKI OPŁAT ZA ŚMIECI. URZĄD PRZYPOMINA O KONIECZNOŚCI ZŁOŻENIA DEKLARACJI

Jak informował portal Życie: SENIORZY BĘDĄ MOGLI LICZYĆ NA WYŻSZĄ NIŻ SPODZIEWANA WALORYZACJĘ EMERYTUR? POJAWIŁY SIĘ NOWE WYLICZENIA, SENSACYJNE DONIESIENIA MEDIÓW

Portal Życie pisał również o… DANIEL MARTYNIUK ZNÓW STAWIA SIĘ PONAD PRAWEM. PRZY OKAZJI NARAZIŁ INNYCH. OBURZAJĄCE ZACHOWANIE SYNA DISCO POLO