Jak podaje portal "Radio Zet", Stenia Kowalska z drugiej edycji programu "Sanatorium miłości" znalazła nowego partnera. Po rozstaniu z Władysławem, Stenia znalazła szczęście u boku Marka, którego widzowie znają z pierwszej edycji progrmu. Co mówi o swoim ukochanym?

Znalazła miłość

Steni Kowalskiej po nieudanym związku z Władysławem wreszcie znalazła szczęście. Kobieta związała się ze znamym z pierwszej edycji programu "Sanatorium miłości" Marka Jarosza. Seniorzy zbliżyli się do siebie jakiś czas temu i wszystko wskazuje na to, że całkiem dobrze się ze sobą dogadują. Stenia zawsze mówi o Marku tylko dobrze, podobnie zresztą Marek.

Stenia rozstała się kilka miesięcy temu z Władkiem, którego poznała na planie programu. Z tego, co mówili uczestnicy programu ich związek zakończył się, bo mężczyzna zawiódł Stenię swoim zachowaniem. Nie bez znaczenia były również różnice charakteru, jakie dały o sobie znać.

"Czułam się ośmieszona i poniżona. Gdybym dowiedziała się o tym wcześniej, do domu wróciłabym sama, a nie z Władkiem" - przyznała w jednej z rozmów z "Super Expressem" Stenia.

YouTube

Nowi partnerzy

Także Władek Pieszko nie długo rozpaczał po rozstaniu ze Stenią. 17 marca na jego profilu w mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że związał się z niejaką Haliną z Krakowa. Ogłosił nawet zaręczyny, choć ta informacja szybko zniknęła.

Stenia ma się już wkrótce pojawić w specjalnym odcinku "Sanatorium miłości", gdzie być może opowie o tym, jak teraz wygląda jej życie miłosne i związek z Markiem. Co mówi o tym Marek?

"Zadzwoniłem do niej. Jak zaczęliśmy rozmawiać, to nie mogliśmy skończyć. Wspaniała kobieta" - powiedział w rozmowie "Na Żywo". Marzy nawet o wspólnych wkacjach. "Chciałbym pojechać nad Świder, poleżeć na plaży. Nie ma znaczenia, czy zjemy obiad w restauracji, czy na moim tarasie. Będę szczęśliwy, gdy ona będzie ze mną".

YouTube

Czy ta relacja przetrwa próbę czasu?

To też może cię zainteresować: Nawet 1400 złotych dodatku dla Polaków w ciężkiej sytuacji ekonomicznej. Kiedy i w jaki sposób można ubiegać się o pieniądze

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Sanepid pilnie poszukuje uczestników mszy świętej w jednym z polskich miast. Co się stało

O tym się mówi: „M jak Miłość” straciło uwielbianą przez widzów aktorkę, postanowiła odejść z serialu. Podaje powody swojej rezygnacji