Jak podaje portal "Plotek", Antek Królikowski nie może narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. Każdy kolejny związek młodego aktora jest szeroko komentowany w mediach, a może pochwalić się do tej pory całkiem sporą ich liczbą.

Z nimi był Królikowski

Kilka lat temu Antek Królikowski związał się z Joanną Jarmołowicz, jednak ich miłość szybko się wypaliła, a Joasia związała się z bratem Antka - Jankiem. Młody Królikowski nie tracił jednak czasu - dość szybko zrobiło się o jego związku z Julią Wieniawą. Niestety i ta relacja nie przetrwała próby czasu.

Kolejną miłością Antka Królikowskiego była stroniąca od medialnego zainteresowania Katarzyna Dąbrowska. Dziewczyna przed miesiącem w mediach społecznościowych potwierdziła informacje o rozstaniu. Aktor już nie rozpacza po Kasi i spotyka się z koleżanką z branży - Joanną Opozdą. Ich pierwsze wspólne zdjęcie pojawiło się na Instagramie.

Instagram/antek.krolikowski

Wspólna impreza

Antek do tej pory raczej nie chętnie zabierał głos w sprawie swojego związku z Joanną Opozdą. Szybko jednak doszedł do wniosku, że ukrywanie się nie ma sensu, bo i tak prędzej, czy później wszystko wyjdzie na jaw. Dlatego na łamach "Plejady" potwierdził, że spotyka się z Opozdą. Para wybrała się w ostatnią sobotę do jednego z warszawskich klubów.

Instagram/antek.krolikowski

Antek postanowił zrelacjonować wspólne wyjście, zamieszczając w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcie. Pod fotografią zakochanych pojawiły się liczne wyrazy zachwytu, gratulacje, choć nie zabrakło też drobnych uszczypliwości pod adresem kochliwego aktora.

"Ja już straciłam rachubę z tymi twoimi kobietami" - napisała jedna z internautek.

"Ty to nie próżnujesz" - dodała inna.

" O matko już zgubiłam rachubę ale w sumie to szukaj aż znajdziesz" - skwitowała kolejna obserwatorka.

Myślicie, że tym razem Antkowi udało się znaleźć tą jedyną?

To też może cię zainteresować: Co łączy Andrzeja Dudę i Rafała Trzaskowskiego? Panowie mają wiele wspólnego. Można się zdziwić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Justyna Żyła przeszła niesamowitą metamorfozę. Okazuje się jednak, że jej powodem jest stres

O tym się mówi: Andrzej Duda: jak prezydent spędza wakacje. Pozwolił sobie na odrobinę szaleństwa