Jak podaje portal "Pikio", aktor zdążył się juź pogodzić z rozstaniem z Kasią Dąbrowską i zaczął układać swoje życie od nowa. Fani nie ukrywają z tego powodu radości. U jego boku pojawiła się nowa kobieta.

Burzliwe życie uczuciowe

Antek Królikowski może pochwalić się całkiem burzliwym życiem uczuciowym. Na przestrzeni ostatnich lat można było zobaczyć u jego boku wiele pięknych kobiet, jak na razie jednak, żadna nie okazała się być tą jedyną. Fani nie kryli radości, kiedy w mediach pojawiła się informacja o tym, że Antek spotyka się z Julią Wieniawą. Po dwóch latach ich związek się rozpadł, a Wieniawa związała się z Baronem.

Antek też szybko znalazł pocieszenie u boku skromnej prawniczki, Katarzyny Dąbrowskiej. Niestety i ta relacja skończyła się rozstaniem. Katarzyna zamieściła w mediach społecznościowych oświadczenie, w który przyznała, że nie jest już z Antkiem. Nie wiadomo dlaczego para się rozstała. Wiadomo jednak, że Antek nie opłakuje już rozstania - pojawił się ktoś nowy.

YouTube

Nowa miłość Antka Królikowskiego?

Antka coraz częściej widuje się w towarzystwie aktorki Joanny Opozdy. Internauci donosili, że oboje nie szczędzą sobie czułych gestów. Ani Antek Królikowski, ani Joanna Opozda nie potwierdzili jak na razie plotek krążących o ich związku. A jednak, prawda wyszła na jaw i Antek nie mógł już milczeć.

Na jednym z portali pojawił się artykuł mówiący o tym, że Joanna Opozda zrobiła w restauracji awanturę po tym, jak kelnerka niechcący elała na jej sukienkę wino. Aktorkę poniosły emocje i podobno padły dość mocne słowa pod adresem pracownicy restauracji. Internauci z kolei nie zostawili na Opozdzie suchej nitki. W jej obronie stanął Antek.

"Wyobraź sobie, że w lipcowy wieczór zapraszasz dziewczynę na kolację do restauracji. Jest chłodno, ale siadacie w ogródku, bo jak zwykle jesteście z dwoma psami. Składacie razem zamówienie, po czym kelnerka niechcący wylewa na Was drinki (...). Każdy ma czasem gorszy dzień, wiadomo. Ale następnego dnia czytasz o sobie, a przede wszystkim o swojej dziewczynie, taki artykuł..." - powiedział aktor.

YouTube

Myślicie, że tym razem udało się Antkowi Królikowskiemu trafić na tę jedyną?

To też może cię zainteresować: Marcin Bosak nie pojawi się jesienią w „Tańcu z Gwiazdami”. Jest komentarz popularnego aktora

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: "Project Lady": są nowe informacje o zaginionej uczestniczce. Co się stało z Laurą Wawrzynowicz

O tym się mówi: Kiedy i w jakiej formie będzie rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021? Czy przewidziano uroczyste obchody pierwszego dnia szkoły