Jak podaje portal „Pomponik”, Maja i Krzysztof Rutkowscy chętnie dzielą się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Tym razem zaprosili do siebie fotografów, którzy dokumentując ich szczęście pokazali także, jak mieszkają Rutkowscy.

Zakochani

Krzysztof Rutkowski i Maja Pilch (po ślubie przyjęła nazwisko męża) poznali się w 2012 roku, kiedy Maja zwróciła się do Rutkowskiego z prośbą o pomoc jako klientka. Po 8 latach znajomości, 17 sierpnia 2019 roku pobrali się. Wesele odbyło się w podwarszawskim pałacu w Rozalinie. Szacuje się, że przyjęcie kosztowało aż milion złotych.

Nie tylko ślub był bardzo efektowny. Krzysztof Rutkowski, znany z tego, że lubi na siebie zwracać uwagę oświadczył się na wizji – zrobił to w programie „Skandaliści” emitowanym na antenie telewizji Polsat. Para wychowuje wspólnie córkę Mai z pierwszego związku – nastoletnią już Kaję oraz wspólnego syna Krzysztofa Juniora.

Wyjątkowa sesja

W trakcie sesji para nie szczędziła sobie czułości, co jednoznacznie dowodzi, że pomimo upływu lat ich uczucie nie traci na sile i nadal są ze sobą szczęśliwi. Wiele wskazuje na to, że mogą się sprawdzić zapowiedzi Krzysztofa Rutkowskiego, który zapewniał, że jego 4 małżeństwo będzie tym ostatnim.

„Jest mi najlepiej na świecie. Jest harmonia, spokój, zrozumienie. Nie chciałbym tego zmieniać” – zdradził Krzysztof Rutkowski w „Twoim Imperium”. Dostrzegacie miłość na ich ostatniej wspólnej sesji? Jej efekty możecie zobaczyć poniżej.

pomponik.pl

pomponik.pl

pomponik.pl

pomponik.pl

pomponik.pl

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz: jej trudne chwile wciąż trwają. Andrzej Dużyński nie daje za wygraną w sądzie. Czy zeznania gosposi rozwieją wątpliwości

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę William i Harry doszli do porozumienia. Już jasne, co będzie z pieniędzmi Diany. O co chodzi

O tym się mówi: Kobieta znienacka straciła przytomność na imprezie. Lekarze nie mieli wątpliwości, przez element garderoby mogło dojść do najgorszego. Co się stało