Jak podaje portal „Radio Zet”, nowy klip Sławomira „Weselny pyton” podbija Internet. Teledysk zadebiutował w ostatnią sobotę na YouTube, stając się obecnie najpopularniejszym polskim klipem serwisu. W teledysku pojawił się Krzysztof Ibisz i żona Sławomira – Kajra.

Nowy hit

Sławomir wraca i to w spektakularnym stylu. Wiele wskazuje na to, że „Weselny pyton” powtórzy sukces największego hitu Sławomira „Miłość w Zakopanym”. Od soboty doczekał się 2 453 943 wyświetleń.

„Kochani dzięki Wam nasz klip trafił na 1. miejsce karty „Na czasie” i jest teraz najchętniej oglądanym materiałem w Ojczyźnie. Bardzo Wam dziękujemy” – podziękował Sławomir swoim fanom.

Instagram

Wyjątkowy teledysk

O czym opowiada klip? Jak to zwykle bywa o miłości, choć tym razem nieszczęśliwej. I choć zwrotki mają dość melancholijny wydźwięk, wszystko rekompensuje wesoły i prowokujący do uśmiechu refren.

W jego nowym teledysku poza samym Sławomirem i jego żoną Kajrą możemy zobaczyć Krzysztofa Ibisza, Adama Fidusiewicza czy choćby Cyber Mariana. Widzieliście już klip? Jeśli nie, możecie go zobaczyć poniżej.

Nowa płyta

„Weselny pyton” jest singlem zapowiadającym nową płytę Sławomira, która nosić będzie tytuł „Nowy longplej”. Album pojawi się w sprzedaży w październiku.

Poprzedni krążek artysty trafił do fanów w 2017 roku, to właśnie na nim znajdował się największy hit Sławomira, który nuciła cała Polska „Miłość w Zakopanym”. Płyta osiągnęła status platynowej.

Jak podoba się wam nowy utwór Sławomira? Zaostrzył wasz apetyt na nowy album gwiazdy rockpolo?

To też może cię zainteresować: Jest już wyrok w sprawie Jarosława Bieniuka. Były piłkarz nie ukrywa rozczarowania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gwiazda „Na dobre i na złe” już po ślubie. Nikt nie wiedział o jej planach, Katarzyna Dąbrowska pochwaliła się w sieci zdjęciami z ceremonii

O tym się mówi: Sensacyjne doniesienia w sprawie zdrowia Adama Małysza. Co się stało