Jak podaje portal „Pomponik”, w sierpniu minie rok od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Odejście męża nie ochłodziło relacji Agnieszki Woźniak-Starak z rodziną męża. Wprost przeciwnie, nadal spędzają ze sobą dużo czasu.

Tragiczny dzień

W sierpniu 2019 roku świat Agnieszko Woźniak-Starak zawalił się po tym, jak jej mąż zginął na jeziorze Kisajno. Zniknęła z mediów, by z dala od blasku fleszy przeżyć żałobę. Na powrót do pracy zdecydowała się stosunkowo niedawno. Na jej twarzy co raz częściej pojawia się uśmiech.

Każdego dnia od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka, Agnieszka może liczyć na wsparcie bliskich i przyjaciół. Media donoszą, że w tym trudnym okresie dużym wsparciem dla dziennikarki była siostra Piotr, Julia. Do tej pory spędzają ze sobą bardzo dużo czasu – wspólnie spędzą także pierwszą rocznicą śmierci.

YouTube

„Aga bardzo chciałaby w te wakacje odwiedzić Julkę i jej męża w Szwajcarii, gdzie mieszkają na co dzień. One od początku znajomości złapały niesamowitą nić porozumienia i do dziś mają bardzo dobry kontakt. W te wakacje będzie pierwsza rocznica śmierci Piotra, więc to spotkanie dla obu jest ważne" – powiedziała w rozmowie z „Faktem” osoba z bliskiego otoczenia Staraków.

pomponik.pl

Być może podczas zagranicznej podróży Agnieszce Woźniak-Starak uda się przetrwać ten wyjątkowo trudny dzień, choć pewnie żadna odległość i żaden natłok spraw, nie zmniejszy jej bólu i poczucia straty.

Jak myślicie, Agnieszce Woźniak-Starak udało się już odbudować świat na nowo?

To też może cię zainteresować: Gwiazda „Na dobre i na złe” już po ślubie. Nikt nie wiedział o jej planach, Katarzyna Dąbrowska pochwaliła się w sieci zdjęciami z ceremonii

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan nie zwalnia tempa. Dwa tygodnie po porodzie wraca do pracy. Wiadomo już, kiedy nowy sezon „Projekt Lady”

O tym się mówi: 26.06.2020. Najnowszy raport Ministerstwa Zdrowia dotyczący koronawirusa. Gdzie jest najwięcej zarażeń