Jak podaje „Super Express”, córka Donalda Tuska stanęła w obronie swojego ojca, któremu często przychodzi mierzyć się z hejtem ze strony internautów. Na oskarżenia jednego z komentujących jej zdjęcie zareagowała od razu.

Dzień taty

23 czerwca obchodziliśmy Dzień Ojca. Kasia Tusk postanowiła uczcić ten wyjątkowy dzień, zamieszczając w mediach społecznościowych fotografię sprzed czterech lat i zamieściła wymowny komentarz. "Tatulku. Jesteś najlepszy. Ale musisz teraz dać szansę innym (Zbieżność sensu z niedzielnym wydarzeniem przypadkowe. A może nie?)#DzienTaty Sardynia, 2016" – napisała pod zamieszczonym zdjęciem.

Instagram/makelifeeasier_pl

Nie wszystkim internautom się to spodobało. Jeden z nich w brutalny sposób zaatakował tatę Kasi Tusk i byłego premiera Donalda Tuska. „Może tatą jest świetnym, ale nie jest patriotą” – napisał zwycięzca ostatniej edycji „Big Brothera” Kamil Lemiszewski. Kasia nie mogła przejść obok takiego wpisu obojętnie i stanęła w obronie taty.

„To, że osiągnął wielki sukces na arenie międzynarodowej, nie umniejsza czyjegoś patriotyzmu. Może z czasem będzie miał Pan bardziej obiektywną opinię” – napisała w odpowiedzi na zaczepkę hejtera.

Kamil Lemiszewski na tym nie poprzestał. Napisał w odpowiedzi „mam swoją opinię i gratuluję kariery, ale fakt o braku patriotyzmu polskiego może potwierdzić nie jedna osoba... miłego dnia życzę” – napisał celebryta. Kasia postanowiła nie wchodzić jednak w dyskusję.

Instgram/makelifeeasier_pl

Jak podoba się wam reakcja Kasi Tusk?

To też może cię zainteresować: Pełnia szczęścia w rodzinie Lewandowskich. Piłkarz jest dumny, jest czego gratulować, fani pary zachwyceni

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ministerstwo Zdrowia wystosowało ważny apel do Polaków. Nie chodzi o koronawirusa. Dane są zatrważające

O tym się mówi: Ministerstwo Zdrowia i Główny Inspektorat Sanitarny wprowadziły specjalne wytyczne dla Polaków. Chodzi o nasze bezpieczeństwo