Ignacy Gogolewski skończył niedawno 89 lat. Jednak w czasach swojej świetności mężczyzna był uznawany za jednego z najprzystojniejszych aktorów tamtych czasów. Co ciekawe, wzdychały do niego nie tylko fanki, ale także sławne polskie gwiazdy.

Aktor był prawdziwym uwodzicielem

Ignacy Gogolewski zasłynął z roli Antka Boryny w filmie „Chłopi”, a jego drugą bardzo popularną rolą była postać Willy Ruperta w filmie „Stawka większa niż życie”.

Pierwszą żoną aktora była Katarzyna Łaniewska. Kobietę znamy między innymi z roli babci Józi w serialu „Plebania”.

Jak się okazuje, para zdecydowała się pobrać, bowiem wisiało nad nimi widmo wyrzucenia z uczelni, niedługo po tym jak zostali nakryci w czasie miłosnych uniesień w akademickim pokoju.

Jak donosi portal Świat Seriali, po pewnym czasie po ślubie, małżeństwu urodziła się córka Agnieszka. Jednak wtedy to Ignacy Gogolewski postanowił rozstać się ze swoją żoną. Powodem takiej decyzji był jego romans z Ireną Dziedzic, dziennikarką znaną z programu „Tele-Echa”.

Ich szczęście nie trwało jednak długo. Aktor zdecydował się zostawić swoją drugą partnerkę a w ramach wytłumaczenia zostawił jej tylko liści, w którym napisał, że już nie wróci do domu.

Ignacy Gogolewski poślubił także Mariną Niecikowską, która zginęła w jednej z lotniczych katastrof. Jednak zanim doszło do ślubu pary aktor uwiódł Ninę Andrycz.

Źródło: ninateka.pl

Niektóre kobiety chciały sobie przez niego odebrać życie

Co więcej, z powodu nieszczęśliwego uczucia jakiego darzyła aktora Joanna Rawik, kobieta trzy razy próbowała odebrać sobie życie.

- Położyłam się w kuchni naszego mieszkania na Starówce, odkręciłam gaz, napiłam się koniaku. Uratował mnie Andrzej Jaroszewski, bo gdy nie przyszłam na nagranie, powiedział: 'Jeśli Joanna ma nagranie i się nie stawia, to znaczy, że coś się stało' - i wyważyli drzwi. Przeżyłam śmierć kliniczną, wiem, że po tamtej stronie nie ma żadnego oświetlonego tunelu - opowiadała Joanna Rawik w jednym z wywiadów.

Obecnie Ignacy Gogolewski jest związany z Ewą Kwiecień. To przy niej, jak sam przyznaje, ustatkował się i nie w głowie mu już inne kobiety.

Aktor sam przyznaje, że miał dość spore powodzenie, jednak wyznaje że jego inni aktorzy mieli jeszcze większe niż on. Nie zaprzecza jednak, że wiele kobiet potajemnie się w nim podkochiwało.

Źródło: teatrnn.pl/

Polecamy także: ALICJA BACHLEDA-CURUŚ PODJĘŁA WAŻNĄ DECYZJĘ. DZIĘKI TEMU ZAPEWNI SYNOWI DOBRY START

Może zainteresuje Cię to: DZIESIĄTE URODZINY HENREGO, ZOBACZ JAK WYGLĄDAŁO PRZYJĘCIE URODZINOWE SYNA ALICJI BACHLEDY-CURUŚ I COLINA FARRELLA

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: CÓRKA IZABELLI SCORUPCO WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. ODZIEDZICZYŁA URODĘ PO SŁAWNEJ MAMIE