Joanna Koroniewska jest znaną i cenioną aktorką. Od 2014 roku jest także żoną dziennikarza i prezentera telewizyjnego Macieja Dowbora. Aktorka uwielbia kontakt z fanami i jest bardzo aktywna na Instagramie.

Maciej Dowbor zaczepia swoją żonę na Instagramie

Choć zazwyczaj to Joanna Koroniewska zaczepia swojego męża, tym razem było inaczej. Maciej Dowbor opublikował na Instagramie zdjęcie z podróży.

-„Intensywny dzień. Rano Warszawa, w dzień trasa Zurych-Lucerna-Zurych, a za chwilę samolot do Hannoveru. Dzieje się. Nie takie nudy jak u Joanny Koroniewskiej, którą zżera zazdrość”- napisał pod postem dziennikarz.

Aktorka postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę męża.

-„ Po raz pierwszy od dawna muszę się z Tobą zgodzić. Zżera mnie. Ale nie zazdrość a wściekłość, że kolejną noc z wiecznie ząbkującym dzieckiem spędzę ja na posterunku. Ale chyba jeszcze bardziej emocjonuje mnie fakt, że przeżywszy już pewnie niemal połowę swojego życia, byłeś o krok od tego, żeby nie wrócić szybko do domu, bo po raz kolejny zgubiłeś dokumenty i portfel. Za granicą. I pochwaliłeś się tym wszem wobec ludziom, jakbyś co najmniej maraton zrobił w mniej niż trzy godziny”.

Joanna Koroniewska odpowiedziała także sytuację z życia prywatnego pary.

-„ Moje życie z Tobą nigdy nie jest nudne. Od kiedy pamiętam, zawsze dostarczałeś mi wielu emocji, czy tego chcę, czy też nie. Ale prawdziwym hitem jest to, że zawsze wszystko udaje Ci się odzyskać. Pamiętam, jak kiedyś na dworcu zostawiłeś przy kasie całkiem nowe buty, jadąc na zdjęcia i kupując sobie drożdżówkę. Oczywiście nie była dla Ciebie - Ty przecież nie jesz słodyczy). I jakież było moje zdziwienie, że wieczorem to pudełko z butami stało przy kasie dokładnie w tym samym miejscu. Naprawdę. Trzeba być normalnie w czepku urodzonym. Albo mieć wielkie szczęście”.

W dyskusję wmieszała się teściowa

Post Macieja Dowbora skomentowała jego mama Katarzyna Dowbor. Zdradziła co robiła z synową podczas nieobecności męża.

-„ Jakie nudy? Z mamusią się spotkała!!! Obgadywałyśmy Cię na maxa !!”- napisała.

Z pewnością cała trójka świetnie się bawi. Ciekawe czy długo trzeba będzie czekać na kolejne zaczepki pary.

Przypomnij sobie o… DOMINIKA GWIT DODAŁA SWOJE ULUBIONE ZDJĘCIE Z MĘŻEM. MIŁO PATRZEĆ NA ZAKOCHANYCH

Jak informował portal Życie: ZNAMY JUŻ WYNIKI MISS SUPERNATIONAL 2019! KTÓRA Z KANDYDATEK ZWYCIĘŻYŁA? JAK POSZŁO KAMILI ŚWIERC

Portal Życie pisał również o… WIADOMO, CO DZIECI KSIĘŻNEJ KATE I KSIĘCIA WILLIAMA DOSTANĄ POD CHOINKĘ. TO IŚCIE KRÓLEWSKIE PREZENTY