Alicja Szemplińska kilka lat temu brała udział w innym programie rozrywkowym emitowanym na TVP1- Hit Hit Hurra. Co więcej, tam również dziewczynie udało się wygrać z innymi uczestnikami.

Trenerami Alicji byli Tomson i Baron z Afromental. W finale The Voice of Poland zaśpiewała m.in. brawurowo „Litanię” z musicalu Metro, autorski singiel „Prawie my” czy w duecie z trenerami „As” z repertuaru Steviego Wondera. Nie miała sobie równych! Widzowie byli zachwyceni jej wykonem. Na oficjalnym profilu The Voice, można przeczytać mnóstwo komplementów skierowanych w jej kierunku.

Alicja pochodzi z Ciechanowa. Poza śpiewaniem pisze wiersze i teksty piosenek i gra na fortepianie. Jej pasją jest również aktorstwo. Dziewczyna jest w drugiej klasie I Liceum Ogólnokształcącego im. Zygmunta Krasińskiego, zdobywa najlepsze oceny.

17-latka ma już na swoim instagramowym koncie ponad 40 tysięcy fanów. Jesteśmy pewni, że liczba ta na pewno wzrośnie.

Według relacji informatora WP, Alicja spodobała się nawet prowadzącemu show Maciejowi Musiałowi. Aktor ponoć stara się o serce zwyciężczyni.

- „Alicja Urzekła go swoim talentem. Obserwuje ją w mediach społecznościowych, lajkuje niemal wszystkie jej zdjęcia, a na planie świetnie się ze sobą dogadują”.

Pasowaliby do siebie?

Jak informował portal Życie: TO WIDEO ROZCZULI KAŻDEGO. MŁODY LEKARZ ZNALAZŁ SPOSÓB NA USPOKOJENIE DZIECKA W TRAKCIE BADANIA [WIDEO]

Portal Życie pisał również o: ANDRZEJKI TO NIE TYLKO CZAS IMPREZ, ALE I WRÓŻB. WARTO POZNAĆ ANDRZEJKOWY HOROSKOP NA PRZYSZŁY ROK

Przypomnij sobie o: NA JAKIE PREMIE ŚWIĄTECZNE MOGĄ LICZYĆ POLACY. OTO KWOTY, KTÓRE WYPŁACAJĄ PRACODAWCY