Ostatni odcinek 10. edycji The Voice of Poland odbędzie się w sobotę, 30 listopada. W finałowym starciu o zwycięstwo powalczy czwórka uczestników Alicja Szemplińska, Daria Reczek, Tadeusz Seibert i Damian Kulej. Kto wygra? Jakie są typowania? Poznaj zdecydowanego faworyta bukmacherów i internautów.

Kto zwycięży 10. edycję The Voice of Poland?

Zdaniem ekspertów największe szanse na wygraną ma Alicja Szemplińska. Z kursem wynoszącym 2 ma najwyższe szanse na zwycięstwo. Istnieje także duże prawdopodobieństwo, że zwycięży zawodnik z drużyny Margaret- Tadeusz Seibert. Jego kurs wynosi 2,75.

Następna w kolejności do wygranej jest Daria Reczek, której kurs to 5. Zdaniem bukmacherów najmniejsze szanse na zwycięstwo ma Damian Kulej z drużyny Kamila Bednarka. Jego kurs wynosi aż 18.

Alicja Szemplińska- główna faworytka The Voice of Poland 10

Alicja Szemplińska kilka lat temu brała udział w innym programie rozrywkowym emitowanym na TVP1- Hit Hit Hurra. Co więcej, dziewczynie udało się wygrać z innymi uczestnikami.

Trenerami Alicji są Tomsona i Barona z Afromental. W półfinale The Voice of Poland dziewczyna zaśpiewała piosenkę Chrisa Isaaka – Wicked Game. Widzowie byli zachwyceni jej wykonem. Na oficjalnym profilu The Voice, można przeczytać mnóstwo komplementów skierowanych w jej kierunku.

Już dzisiaj wieczorem okaże się, czy przypuszczenia widzów i bukmacherów się sprawdzą. Finał będzie można oglądać w TVP2 po godzinie 20.00

Przypomnij sobie o… CZY TO PIERWSZA WPADKA VIKI GABOR. MŁODA CELEBRYTKA ZASZALAŁA W STYLIZACJI

Jak informował portal Życie: MICHAŁ SZPAK ZREZYGNOWAŁ Z WYSTĘPÓW W TVP. JUŻ WIADOMO, W JAKIEJ STACJI GO TERAZ ZOBACZYMY

Portal Życie pisał również o… ZA MIESIĄC ZMIENIĄ SIĘ NAZWY PONAD 20 MIEJSCOWOŚCI. CZY TO OZNACZA WYMIANĘ DOKUMENTÓW