Julia Kuczyńska niedawno zakończyła związek z youtuberem Czarkiem Jóźwikiem. Byli partnerzy przekazali swoim fanom informację o rozstaniu pod koniec października. W krótkim wideo, opublikowanym na jednym z portali społecznościowych, zapewniali jednak, że wciąż chcą utrzymywać ze sobą kontakt.

-„ Jakkolwiek głupio to wygląda, jesteśmy właśnie na sushi i rozstaliśmy się przed chwilą (…) Siedziało to w nas obojgu od dłuższego czasu, trochę gryzło, było kilka rzeczy, których nie udało nam się przepracować, ale spokojnie zostajemy chyba znajomymi”- powiedział Czarek.

Minęło zaledwie kilka tygodni od zakończenia związku Maffashion i Czarka, a media donoszą o rzekomo nowym związku blogerki. Kilka razy przyłapano ją z aktorem Sebastianem Fabijańskim.

Wielu fanów nie może uwierzyć, że Julia tak szybko może stworzyć nową relację. Wszystko jednakże wskazuje na to, że Maffashion szybko pozbierała się po poprzednim związku i jest już gotowa na nowego partnera.

Media niejednokrotnie przyłapali parę na spędzaniu czasu razem. Pojawili się także wspólnie na Forum Kina Europejskiego Cinergia w Łodzi. Sebastian Fabijański odbierał tam nagrodę dla osobowości aktorskiej, a Maffashion czekała na niego wśród publiczności. Czy jest to potwierdzeniem ich związku?

Przypomnij sobie o… W CZYM WYSTĄPI REPREZENTANTKA POLSKI W KONKURSIE MISS UNIVERSE 2019. JEJ KREACJA JEST POWALAJĄCA

Jak informował portal Życie: SZYKUJE SIĘ WIELKI POWRÓT JAROSŁAWA KRETA DO TELEWIZJI. W JAKIEJ ROLI ZOBACZYMY DZIENNIKARZA

Portal Życie pisał również o… NADCHODZI PRZEDŚWIĄTECZNY SZAŁ ZAKUPOWY. CZY 1 GRUDNIA BĘDZIE NIEDZIELĄ HANDLOWĄ