Z okazji, zbliżającej się pierwszej rocznicy ślubu Mai Bohosiewicz i jej męża Tomasza Kwaśniewskiego, celebrytce zebrało się na wspomnienia. Maja, która jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama, chętnie dzieli się ze swoimi fanami, sporą częścią swojego życia.

Na profilu Majki, zobaczyć możemy to, jak celebrytka prowadzi swój biznes i jak radzi sobie m.in. z problemami cery. Dzięki temu, że Majka jest tak naturalna, jej rzesza fanów ciągle się powiększa.

Majka i Tomasz mają dwójkę dzieci. Na profilu celebrytki często możemy oglądać jej męża. Para nie zdecydowała się jednak pokazywać twarzyczek Zacharego i Leoni.

Majka ostatnio wrzuciła na swój profil zdjęcie z własnego ślubu. Przypomnijmy, para pobrała się rok temu w Sylwestra. Wesele Kwaśniewskich stylizowane było na lata 20-te.

Zdjęcie okazało się być pretekstem do tego, żeby sprzedać swoją suknię ślubną.

Chce tę kieckę w końcu przekazać na jakąś akcje charytatywną! Musi ucieszyć jeszcze jakąś malutką pannę młodą! A hajsy muszą pomóc. Bo co robić z tą kiecą? Paczać na nią tylko... głupota.- napisała Majka.

Fani chętnie komentowali post celebrytki. Wśród typów aukcji królowała WOŚP.

Przypomnij sobie o… 72-LETNI KAROL STRASBURGER ZOSTAŁ OJCEM. ZNAMY PŁEĆ I IMIĘ JEGO PIERWSZEGO DZIECKA

Jak informował portal Życie: WIADOMO, CO SIĘ STAŁO Z JOLANTĄ PIEŃKOWSKĄ. OTO NOWE DONIESIENIA W SPRAWIE ZNIKNIĘCIA POPULARNEJ PREZENTERKI

Portal Życie pisał również o… DZIAŁO SIĘ W OSTATNIM ODCINKU "KUBY WOJEWÓDZKIEGO". PROWADZĄCY PADŁ PRZED EDYTĄ GÓRNIAK NA KOLANA Z KWIATAMI