Jak zauważył Jastrząb Post, młoda wokalistka obserwuje jedną z bohaterek programu „Królowe życia” - Dagmarę Kazimierską. Młoda piosenkarka chętnie zostawia serduszka pod postami celebrytki.

Dagmara Kazimierska jest bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych celebrytek. Ta pełna wigoru i zapału do życia Królowa, zjednuje sobie ludzi swoją naturalnością.

Dagmara Kazimierska nikogo nie udaje, dzięki czemu celebrytka ma aż 61 tysięcy obserwujących na Instagramie! Wśród nich oczywiście znajduje się Wiktoria Gabor.

Jak zauważył Jastrząb Post, zwyciężczyni Eurowizji Junior, darzy Dagmarę taką sympatią, że zdarzyła nawet polubić najnowszy post celebrytki, zaledwie kilka chwil po swojej wygranej podczas niedzielnego konkursu!

Dagmara Kazimierska należy do bezpośrednich osób, które nie kryją się z własnym zdaniem. Przy tym, celebrytka potrafi odróżnić szczerość od bezczelności, a przede wszystkim jest naturalna.

Dagmara słynie także z dobrego serca. Celebrytka chętnie pomaga potrzebującym ludziom oraz zwierzętom. Oprócz tego, Dagmara jest także matką. Dagmara ma świetny kontakt ze swoim synem Conanem, który zawsze może liczyć na pomoc swojej mamy.

Przypomnij sobie o... EUROWIZJA JUNIOR: GWIAZDY GRATULUJĄ WIKTORII GABOR. JEST TEŻ NAGRANIE Z OGŁOSZENIA WYNIKÓW [WIDEO]

Portal "Życie" informuje także... MISS POLONIA 2019 JUŻ WYBRANA! CZY ZASŁUGUJE NA TYTUŁ NAJPIĘKNIEJSZEJ POLKI [ZDJĘCIA]

Mam talent!