Kuba Wojewódzki słynie ze swojego kontrowersyjnego show. Nie bez powodu zaprosił on do swojego programu Edytę Górniak i Michała Figurskiego, oboje mają bowiem skomplikowane relacje z dziennikarzem.

Edyta Górniak odwiedziła już w przeszłości program Kuby. Miało to miejsce 9 lat temu, kiedy to piosenkarka brała udział w „Tańcu z gwiazdami”. Kilka lat wcześniej Wojewódzki wyśmiewał jej kontrowersyjne wykonanie hymnu Polski podczas Mundialu w Korei Południowej. Obecnie Edyta jest uczestniczką programu „My Way”, gdzie uczy się jeździć samochodem.

Kolejnym gościem programu będzie były przyjaciel Kuby- Michał Figurski. W zapowiedzi odcinka Wojewódzki nazwał go swoim największym wrogiem. Dziennikarze prowadzili kiedyś wspólnie audycję "Poranny WF" w Radiu Eska Rock. Audycja została jednak zdjęta z anteny ze względu na żenujący żart o gwałcenia ukraińskich sprzątaczek. Sam „żart” opowiedział Figurski, jednakże Kuba całkowicie odciął się od skandalu i zerwali swoją znajomość.

Konflikt pomiędzy Kubą i Michałem zaostrzył się w 2018 roku po wydaniu przez Wojewódzkiego autobiografii. Napisał on kilka nieprzyjemnych słów pod adresem Figurskiego oraz wyznał, że dziennikarz zdradzał swoją ówczesną żonę Odetę Moro.

-„Michał miał problem z byciem drugim, tym drugim od Wojewódzkiego"- napisał.

-"Wybacz, że podejmowałem Cię w salonie, gdzie książki nie służyły za fototapetę, bo zawsze uważałem, że są do czytania, a nie pokazywania i cytowania - taki drobny, różniący nas niuans leksykalny, jakich między nami wiele. Jadalnia - nie biblioteka, mieszkanie - nie apartament, samochody - nie fury, kobiety - nie lachony, pieniądze - nie worki hajsu, robota - nie kariera, radiowy poranek - nie rzekoma polityczna misja, wspólny interes - nie megalomania"- odgryzł się Figurski na Facebooku.

W najbliższym odcinku show Kuby Wojewódzkiego będziemy się mogli przekonać czy byli przyjaciele faktycznie się ze sobą pogodzili.

Przypomnij sobie o… CZY ZWIĄZEK PATRYCJI MARKOWSKIEJ PRZECHODZI KRYZYS? "WSZYSTKO POTWIERDZAM. TO PO MNIE SPŁYWA JAK PO KACZCE TERAZ"

Jak informował portal Życie: WOJEWÓDZKI I MUCHA ZNOWU SĄ RAZEM?! "ZOSTAŁEM PODWÓJNYM OJCEM"

Portal Życie pisał również o… OTO NOWY BOHATER INTERNETU. KIM JEST I DLACZEGO INTERNAUCI GO POKOCHALI