Od początku Barbara Kurdej-Szatan byłą typowana przez media na faworytkę. Jednak na Facebooku programu widać, że zdecydowana większość widzów kibicowała Damianowi.

Pod koniec finałowego odcinka prowadzący show Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz ogłosili werdykt widzów.

-„Zwycięzcami jubileuszowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami" są... Damian Kordas i Janja Lesar” - wykrzyczał Krzysztof Ibisz.

- „Nie wiem co mam teraz powiedzieć. W ogóle nie byłem przygotowany przez cały program do żadnej mowy pożegnalnej. Tobie Janju bardzo dziękuję, za to, że znosiłaś wszystkie moje chwile zwątpienia, marudzenia, że byłaś tu ze mną. Dziękuję za wszystko. Dziękuję, że mogłem wziąć udział w tym programie” - powiedział Damian Kordas po zwycięstwie.

-"Wydawało się, że ja cię wszystkiego uczę, ale tak naprawdę ty uczyłeś wszystkiego mnie. Inspirowałeś mnie do tego wszystkiego co tu się wydarzyło" – powiedziała Janja do swojego partnera. Było to jej pierwsze zwycięstwo w programie.

Zwycięzcy oprócz Kryształowej Kuli otrzymali również dwa czeki pieniężne- 50 tys. złotych dla tancerki oraz 100 tys. złotych dla partnera.

Przypomnij sobie o… KLAUDIA EL DURSI ZDRADZA KTO WYGRA "TOP MODEL"

Jak informował portal Życie: CZY MARCELINA ZAWADZKA MA NOWEGO CHŁOPAKA? PODOBNO GWIAZDA SPOTYKA SIĘ ZE ZNANYM MODELEM

Portal Życie pisał również o… MICHAŁ SZPAK W "TAŃCU Z GWIAZDAMI". CZY TO POCZĄTEK DŁUŻSZEJ WSPÓŁPRACY Z POLSATEM