Kilka dni temu premierę miał najnowszy singiel Mariny pt. "News", nagrany wspólnie z raperem Kabe. Utwór zyskał ogromną popularność, w serwisie You Tube teledysk ma już ponad 950 tys. wyświetleń. Piosenkarka zorganizowała również oficjalną premierę teledysku i piosenki, na której nie zabrakło bliższych i dalszych przyjaciół Mariny.

Na wydarzeniu nie zabrakło przemówień i wspomnień o chorobie artystki, przez którą jej kariera stała pod znakiem zapytania. Wzruszający post dodał również mąż piosenkarki Wojciech Szczęsny. Opublikował wpis, w którym nie może się nachwalić swojej ukochanej.

-„MARINA. M- Matka, A- Artystka, R- Rodzina, I- Inspiracja, N- Niezależność, A- Ambicja. To właśnie moja żona! @marina_official Dumny mąż!”

Para dodaje sobie również rozczulające komentarze pod zdjęciami. Gdy więc ostatnio mąż piosenkarki opublikował na Instagramie swoje stare zdjęcie, Marina zostawiła pod nim pieszczotliwy komentarz.

-„hahaha, dziubas!”- napisała krótko.

Mariny nie zabrakło też na wtorkowym meczu Polski ze Słowenią. Wraz z synem kibicowała Wojtkowi z trybun. Trzeba przyznać, że taka miłość to wielki skarb. Zakochani nie raz już udowodnili, że wspierają się nawzajem w realizacji zawodowych celów.

Przypomnij sobie o… W KOLEJNEJ EDYCJI „TAŃCA Z GWIAZDAMI” WYSTĄPI JEDNA Z NAJWIĘKSZYCH POLSKICH GWIAZD ESTRADY. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

Jak informował portal Życie: EDYTA GÓRNIAK FLIRTUJE Z INSTRUKTOREM W PROGRAMIE "MY WAY". BYŁO O KROK ZA DALEKO

Portal Życie pisał również o… KASIA DZIURSKA JEST POWAŻNIE CHORA. "NIE BYŁAM Z WAMI SZCZERA, WSTYDZIŁAM SIĘ"