Malwina Dubowska, znana młoda aktorka z serialu "Korona królów. Jagiellonowie", weszła niedawno w centrum uwagi mediów społecznościowych z powodu kontrowersji dotyczących alimentów dla swojego syna, Williama (4 l.). Dubowska, absolwentka Warsztatów Aktorskich Doroty Zięciowskiej i Zbigniewa Kalety, jest samotną matką, a ojcem jej dziecka jest Kevin Mglej (28 l.), który jest partnerem, a być może nawet małżonkiem, popularnej piosenkarki Roxany "Roxie" Węgiel (19 l.).


Cała sytuacja nabrała tempa, gdy Roxie Węgiel, uczestniczka "Tańca z gwiazdami", odpowiedziała na spekulacje dotyczące płatności alimentacyjnych. W swoim wpisie na mediach społecznościowych stwierdziła, że jej partner płaci alimenty na syna "i to sporo XD", co sugeruje, że plotki o niepłaceniu alimentów nie są prawdziwe i raczej rozbawiły Roxie niż zaniepokoiły, informuje Super Express.


Jednakże, reakcja Roxie nie zakończyła dyskusji. Malwina Dubowska postanowiła przerwać milczenie i publicznie odnieść się do sytuacji. Na Instagramie aktorka wyraziła swój niepokój z powodu krążących plotek o jej życiu osobistym i finansowym. Przekazała, że nie jest prawdą to, że "opływa w luksusy" czy otrzymuje "nie wiadomo jakie przelewy". Zwróciła się również do tych, którzy nie znają jej sytuacji, by nie wypowiadali się na ten temat, uznając to za nietaktowne i naruszające jej prywatność.


Cała sytuacja nabiera dodatkowego kolorytu, gdyż w następnym odcinku "Tańca z gwiazdami" Roxie Węgiel będzie tańczyła z Kevinem Mglejem, co może prowadzić do kolejnych wyjaśnień w sprawie alimentów.


Kontrowersje wokół alimentów dla syna Malwiny Dubowskiej przyciągnęły uwagę mediów i publiczności, rzucając światło na prywatne sprawy życia publicznych osób oraz kwestie dotyczące odpowiedzialności rodzicielskiej i obowiązków finansowych wobec dzieci. Sytuacja ta staje się również okazją do refleksji nad sposobem, w jaki media społecznościowe i plotki mogą wpływać na życie osobiste i reputację ludzi publicznych.


To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Twoje dziecko to twój problem, nie mieszaj w to mojej matki": powiedział mój mąż

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nigdy nie wyrzucaj śkórek z banana. To wielki błąd