Jak przypomina portal „Super Express”, Viki Gabor pojawiła się na jednym z sylwestrowych koncertów, gdzie wystąpiła w duecie z Liberem. Muzycy wykonali wspólnie utwór „Co z nami będzie?”, którego oryginalną wersję wykonywali Liber i Sylwia Grzeszczak. Nie wszystkim wykonanie Gabor przypadło do gustu. Nie obyło się bez wpadki.

Nie milkną echa sylwestrowego występu Viki Gabor

Viki Gabor po raz kolejny dostała szansę wzięcia udziału w sylwestrowym koncercie organizowanym przez TVP. Tym razem młodziutka gwiazda miała zaśpiewać w duecie z Liberem piosenkę „Co z nami będzie?”, której oryginalną wersję muzyk wykonywał z Sylwią Grzeszczak. Gabor nie ustrzegła się od wpadki.

Wielu internautów krytykowało ją za to, że myliła słowa nie tylko w pierwszej zwrotce, ale nawet w refrenie. Internauci byli dla młodziutkiej piosenkarki bezlitośni i otwarcie zaczęli ją krytykować. Komentarze te nie umknęły uwadze Viki, która postanowiła skomentować całą sprawę w swoich mediach społecznościowych.

Zaczęło się miło, potem było już tylko gorzej

Viki Gabor zdecydowała się skomentować swoją wpadkę. Na początku zrobiła to z klasą, składając na Instagramie życzenia noworoczne, do których dołączyła uwagę, że nikt nie jest idealny. Kolejne komentarzy musiały dość mocno rozjuszyć młodziutką gwiazdę, bo kolejny wpis gwiazdy był już znacznie mniej przyjemny.

„Nie spinajcie tak d**y. Buźki dla hejterów uwielbiam wasze komentarze mam z nich taką beke XD” – wypaliła na Instastory, wskazując, że komentarze internautów nie robią na niej specjalnego wrażenia.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Przed laty Agata Buzek praktycznie uciekła sprzed ołtarza znanemu aktorowi. Artystka zamiast na ślub zdecydowała się na rozstanie. Jak do tego doszło

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niepokojące informacje o małżeństwie syna Zenka Martyniuka. Daniel Martyniuk znów na ustach wszystkich. Media trąbią o możliwym drugim rozwodzie

O tym się mówi: Duchowni podzielili się słowami, jakie słyszą w czasie kolędy. „A won mi stąd, szatanie”