Tegoroczny Sylwester TVP w Zakopanem okazał się nie lada wyzwaniem dla organizatorów, a zwłaszcza dla 16-letniej Viki Gabor. Młoda gwiazda wpadła w niemałe tarapaty, popełniając serię wpadek podczas swojego występu, co wywołało gorzkie komentarze i falę krytyki w sieci, informuje Pomponik.

Mimo wątpliwości co do zorganizowania imprezy, Telewizja Polska postawiła na Sylwestra w Zakopanem. Wielkie zmiany w TVP budziły zainteresowanie całego kraju, a sylwestrowe wydarzenie było jednym z najbardziej oczekiwanych. Niestety, po występie Viki Gabor, wiele wskazuje na to, że "Sylwester z Dwójką" w górach może być jednorazowym wyjątkiem.

Młoda gwiazda, znana ze swoich popowych przebojów, niestety nie sprostała wyzwaniu znanego utworu podczas swojego występu. Chociaż własne piosenki wykonuje bezbłędnie, hit "Co z nami będzie?" zawiódł oczekiwania publiczności. Viki Gabor dołączyła do Libera na scenie, zastępując Sylwię Grzeszczak, autorkę utworu. Niestety, okazało się, że młoda artystka nie opanowała tekstu, co stało się źródłem licznych problemów.

Pierwszą z wielu wpadek było pominięcie początku refrenu, co z pewnością nie umknęło uwadze widzów. Jednak to było tylko początek kłopotów. W trakcie występu Viki Gabor wypowiadała dziwne zlepki słów, a końcówka pierwszej zwrotki oryginalnego tekstu została zapomniana. Gabor nawet nie potrafiła dokończyć zdania, co spowodowało, że jej występ stał się jedną z największych porażek wieczoru.

W nagraniach z wpadki Viki Gabor, które obiegły już media społecznościowe, widać, jak Liber stara się ratować sytuację, z trudem prowadząc występ do końca. Reakcje internautów nie pozostawiają złudzeń, a komentarze są gorzkie i pełne rozczarowania. Niektórzy twierdzą, że Sylwia Grzeszczak płakała, słuchając tego występu, a biedny Liber musiał stawić czoło trudnej sytuacji za sceną.

Wpadka Viki Gabor podczas Sylwestra TVP już teraz weszła do historii jako jedna z największych wpadek podczas tego wydarzenia. Czy to zaszkodzi kariery młodej gwiazdy? Czas pokaże, czy publiczność przejmie się tą wpadką, czy też Viki Gabor zdoła odkupić swoje muzyczne zobowiązania w kolejnych występach.

Jak informował portal "Życie News": Tajemnicza podróż poza granice życia. Polski lekarz zdradził, co ujrzał po tamtej stronie

Przypomnij sobie: "Sylwestrowa Moc Przebojów" stała się rozczarowaniem dla widzów. Fala komentarzy. Co się stało