Już tylko dni dzielą nas od sylwestrowego koncertu Telewizji Polskiej. Jak wskazuje portal „Goniec”, podobnie jak miało to miejsce do tej pory, na scenie pojawi się zagraniczna gwiazda. Kto nią będzie? Kogo będziemy mieli okazję zobaczyć na scenie?

Kto pojawi się na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”?

Sylwestrowy koncert TVP budzi sporo emocji, a stacja skutecznie podgrzewa atmosferę wokół tego wydarzenia, dawkując informacje na jego temat. Telewizja Polska chce przyciągnąć przed ekrany jak największą liczbę widzów. Skusić mają ich nie tylko polskie gwiazdy, ale także artysta zza granicy.

Na scenie ma nie zabraknąć Zenka Martyniuka, który od dłuższego czasu regularnie żegna stary rok, występując właśnie na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką”. Pojawić ma się także Maryla Rodowicz i Edyta Górniak. Na scenie mają się także pojawić Justyna Steczkowska, Blanka, Pectus, Cleo, a także gwiazdy młodego pokolenia Roksana Węgiel i Viki Gabor.

Zaskoczeniem może być występ Joanny Liszowskiej, która do tej pory kojarzona była z konkurencyjną stacją.

Zagraniczna gwiazda „Sylwestra Marzeń z Dwójką”

Zagraniczną gwiazdą „Sylwestra Marzeń z Dwójką” ma być w tym roku grupa prosto z Niemiec. Mowa o zespole Fun Factory, który już wielokrotnie występował w naszym kraju. Muzycy wylansowali takie przeboje, jak „Celebration”, czy „I Wanna Be With You”.

Nie ulega wątpliwości, że tegoroczna zagraniczna gwiazda z pewnością nie przyćmi grupy, która pojawiła się na „Sylwestrze Marzeń z Dwójką” w ubiegłym roku. Mowa o grupie Black Eyed Peas.

Co sądzicie o gwiazdach „Sylwestra Marzeń z Dwójką”? Jak oceniacie wybór zagranicznej gwiazdy?

To też może cię zainteresować: Nerwowa atmosfera w "Wiadomościach" TVP. Edyta Lewandowska nie była w stanie powstrzymać zakłopotania

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Posiadłość Dawida i Marty Kubackich wygląda jak w bajce. Widok z okna wręcz powala na kolana. Skoczek narciarski z rodziną mieszka w pięknym miejscu

O tym się mówi: Nie na takie wiadomości liczyli fani Céline Dion. Siostra artystki zdradziła, w jakim jest teraz stanie. Jej słowa nie napawają optymizmem