Michał Wiśniewski nie może ostatnich tygodni zaliczyć do najłatwiejszych. Muzyk ma poważne problemy z prawem. Jak przypomina portal „Goniec”, przed miesiącem lider Ich Troje usłyszał wyrok skazujący w sprawie, która dotyczyła jego zaciągniętej przez Wiśniewskiego pożyczki w SKOK Wołomin. Ostatnio wokalista odniósł się do tej kwestii i podzielił się gorzkimi przemyśleniami. Zrobił to na odległość, bo od jakiegoś czasu muzyk znajduje się poza granicami naszego kraju.

Michał Wiśniewski usłyszał niekorzystny wyrok sądu

Prokuratura zarzucała Michałowi Wiśniewskiemu „wyłudzenie kredytu” od jednego z banków. Sprawa trafiła przed sąd, który uznał piosenkarza za winnego zarzucanych mu czynów. Sąd nieprawomocnie skazał muzyka na 1,5 roku pozbawienia wolności oraz karę grzywny w kwocie 80 tysięcy złotych.

Wiśniewski od początku utrzymuje, że jest niewinny i zapowiada, że odwoła się od niekorzystnego dla siebie orzeczenia. Niedługo po zakończeniu sprawy w pierwszej instancji Michał Wiśniewski zdecydował się wspólnie z najbliższymi wyjechać z kraju. Wokalista postanowił nieco odpocząć od kłopotów i wspólnie z rodziną spędzał czas na rajskiej wyspie.

Wszystko, co dobre szybko się kończy i w jednym z ostatnich wpisów wokalista poinformował, że on i jego bliscy wracają do kraju. Przy okazji postanowił powiedzieć kilka słów na temat Polski.

Michał Wiśniewski / YouTube: Pyta Nie Błądzi
Michał Wiśniewski / YouTube: Pyta Nie Błądzi

Gorzkie słowa Michała Wiśniewskiego o Polsce

„Wracamy do Polski. Do najpiękniejszego kraju, w którym mogłem przyjść na świat i najgorszego państwa w jakim przyszło mi żyć” – napisał wokalista, dodając, że „nie żyje w państwie, w którym trzeba udowodnić winę, a w państwie, w którym trzeba się obronić”.

Wiśniewski zdradził, że jego prawnicy pracują nad przygotowaniem apelacji, a on sam postanowiła nakręcić film, który bez kompromisów będzie opowiadał o tym temacie. Podziękował również za wsparcie zarówno swojej żonie Poli, jak i wszystkim, którzy wierzą w jego niewinność i służą wsparciem w tym trudnym czasie.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Kobieta chciała wesprzeć potrzebującą matkę i oddała jej ciuszki po synku. Nie spodziewała się takiego finału

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nie milkną echa po finałowym odcinku programu „Rolnik szuka żony”. Internauci nie mają litości dla Waldka, Darka i Artura. Czym rolnicy im podpadli

O tym się mówi: Konflikt w Sejmie. Czy Jarosław Kaczyński został znieważony przez Andrzeja Dudę