Marta Manowska, ceniona prezenterka i prowadząca program "Rolnik szuka żony", zwykle jest bardzo dyskretna, jeśli chodzi o swoje życie prywatne. Jednak ostatnie zdjęcie opublikowane na jej profilu na Instagramie wywołało burzę spekulacji na temat jej życia uczuciowego. Czy gwiazda telewizji znalazła miłość?

Manowska, znana ze swojej empatii i umiejętności rozmawiania z bohaterami, zdobyła sympatię widzów, prowadząc programy takie jak "Rolnik szuka żony" i "Sanatorium miłości". Choć skrupulatnie stroni od publicznego dzielenia się szczegółami swojego życia prywatnego, to ostatnie wydarzenie na Instagramie wzbudziło zainteresowanie fanów.

Na profilu Marta Manowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje z tajemniczym mężczyzną. Jak donosi portal plotek.pl, to Daniel Wiśniowski, finalista programu "Wyspa przetrwania" emitowanego na antenie Polsatu. Co ciekawe, nie jest to pierwszy raz, kiedy dwójka ta pokazuje się razem publicznie. Wiśniowski wcześniej opublikował zdjęcie z wesela, na którym bawili się razem z Manowską.

Tożsamość mężczyzny wzbudziła wiele spekulacji i pytań wśród fanów. Czy to tylko przyjaźń czy może coś więcej? Czy Marta Manowska jest zakochana? Internauci nie pozostawili tego faktu bez komentarza, a w sieci zaroiło się od domysłów i spekulacji.

Marta Manowska, zwykle bardzo zamknięta w kwestiach prywatnych, nie zabrała jeszcze głosu w tej sprawie. Czyżby jednak gwiazda programu "Rolnik szuka żony" miała powody do radości w życiu osobistym? Czekamy na dalszy rozwój sytuacji i na ewentualne komunikaty samej zainteresowanej. W międzyczasie fani z pewnością będą trzymać kciuki za gwiazdę telewizji, życząc jej szczęścia nie tylko w karierze, ale także w miłości.

Jak informował portal "Życie News": Powalające nagranie z Piotrem Żyłą trafiło do sieci i zdobywa rzeszę widzów. Dziennikarz był zmuszony do przerwania wywiadu ze skoczkiem. Co się stało

Przypomnij sobie: Miliony Polaków przed Bożym Narodzeniem odbierają podejrzane SMS-y. Policja przestrzega przed odpowiadaniem. Jest ryzyko utraty dużych pieniędzy