Po tragicznej śmierci Krzysztofa Krawczyka, świat jego rodziny znalazł się na rozdrożu, a konflikt wokół dziedzictwa artysty tylko się pogłębia. Owdowiała Ewa Krawczyk, żona zmarłego piosenkarza, nie zamierza łatwo podzielić się pozostałym po nim majątkiem, co prowadzi do dramatycznego konfliktu z jej pasierbem, Krzysztofem Krawczykiem Juniorem.

W ostatnim zaskakującym wywiadzie dla mediów Ewa Krawczyk uderzyła w pasierba mocnymi słowami, otwarcie krytykując jego postawę i podważając samodzielność myślenia. Wdowa przyznała, że zobowiązała się przed śmiercią męża zadbać o ich syna, ale obecny spór wokół majątku jest według niej sytuacją zupełnie odmienną. Jej zdaniem Krawczyk Junior jest "sterowany" i "nie myśli samodzielnie", co dodatkowo komplikuje już trwający konflikt.

W rozmowie z "Vivą!" Ewa Krawczyk ujawniła szczegóły trudnej sytuacji. Po obiecującym spotkaniu z pasierbem, wdowa otrzymała zaskakujące powiadomienie, że we wszelkich sprawach ma się kontaktować z prawniczką mężczyzny. To skomplikowało nie tylko relacje rodzinne, ale także doprowadziło do konfrontacji w sądzie.

"Nasze spory mogą trwać do śmierci, bo Krawczyk Junior jest chory, a ja mam swoje lata. Mój pasierb nie myśli samodzielnie, ktoś nim steruje" - wyznała Ewa Krawczyk, dodając, że sytuacja ta niszczy latami zbudowaną renomę nazwiska Krawczyk.

Wdowa nie kryje smutku z powodu szargania reputacji męża po jego śmierci. Zdaniem Ewy, Krzysztof Krawczyk był w pełni świadomy podpisywania testamentu, a jego stan zdrowia pogorszył się dopiero w lutym, po wykonaniu ważnych zawodowych zobowiązań. Owdowa podkreśla, że najtrudniejsze w całej sytuacji jest obserwowanie, jak praca i wysiłek, jakie para włożyła w zbudowanie marki Krawczyk, rozpływają się w goryczu rodzinnych sporów.

Dramatyczny konflikt w rodzinie Krawczyków nadal trwa, a opowieść ta przyciąga uwagę mediów, rzucając cień na spuściznę artysty, który przez lata zdobywał serca fanów swoją muzyką.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Synowa stwierdziła, że w moim domu śmierdzi. Zapowiedziała, że przyjdzie mi posprzątać. Już ja wiem, jakie są jej prawdziwe intencje

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niewiele osób wie, jak ma na imię ich Anioł Stróż. Każdy z nich opiekuje się innym znakiem zodiaku. Warto wiedzieć, do kogo zwracać się po pomoc