Kajra i Sławomir mają spore grono wiernych fanów, którzy na bieżąco śledzą muzyczne poczynania swoich idoli. Jak podaje portal "Pomponik", muzycy szykują dla fanów pewną niespodziankę związaną ze zbliżającym się sylwestrem. Przez długi czas udawało im się to trzymać w tajemnicy, ale w końcu zdecydowali się to ujawnić. O czym mowa?

Kajra zdradziła tajemnicę

Kajra i Sławomir nie narzekają na brak pracy. Nie tylko koncertują, ale angażują się w różnego rodzaju projekty z prowadzeniem muzycznego show "Tak to leciało" w TVP. To właśnie przy okazji pożegnania z widzami po finale jesiennego sezonu, Kajra zdradziła pewną tajemnicę dotyczącą zbliżającego się Sylwestra.

"Miałam sekret zdradzić… W Sylwestra będzie PREMIERA nowego utworu Sławomira… I to jaka. Subskrybujcie kanał youtube, żeby nie przegapić. Usłyszycie też go live, kiedy będziemy żegnać i witać nowy rok! Jesteście gotowi???" - napisała żona Sławomira.

Fani przyjęli tę informację z ogromnym entuzjazmem.

Fani nie kryją radości

Zapowiedź Kajry wywołała spore poruszenie w sieci. Wielu fanów muzycznego duetu nie kryje radości nie tylko z pojawienia się nowego numeru, ale także w związku z obietnicą występu na jednym z sylwestrowych koncertów.

Na ten moment nie ma informacji na temat tego, gdzie Sławomir i Kajra zagrają w sylwestrową noc. Jedno jest pewne, gdziekolwiek się pojawią i co zagrają, z pewnością porwą publiczność pod sceną do tańca, tak, jak robili to do tej pory.

Kajra i Sławomir/YouTube @Pomponik
Kajra i Sławomir/YouTube @Pomponik

Czekacie na nową piosenkę Kajry i Sławomira? A może jesteście zdania, że ich czas już mija?

To też może cię zainteresować: Taka przyszłość czeka Danutę Holecką. Czy dziennikarka nadal będzie pracowała w Telewizji Polskiej. Sprawę postawiono bardzo jasno

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Bardzo głębokie zapadlisko w jednym z miast w Polsce. Aż trudno uwierzyć w to, co się stało. Konieczna była ewakuacja mieszkańców z pobliskiego bloku