Ciężarna Małgorzata Tomaszewska pozostaje aktywna zawodowo i pojawia się regularnie na planie programu "Pytanie na śniadanie". Niestety ostatnio doszło do porażających scen. Jak podaje portal "Goniec", prezenterka potknęła się i przewróciła. Niezbędna okazała się wizyta u lekarza.

Ciężarna Małgorzata Tomaszewska pozostaje aktywna zawodowo

Małgorzata Tomaszewska jest jedną z twarzy Telewizji Polskiej. Występuje nie tylko w programie "Pytanie na śniadanie", ale także często prowadzi różnego rodzaju imprezy organizowane przez TVP. W sierpniu prezenterka pochwaliła się ciążą. Dziennikarka zdradziła, że spodziewa się córeczki, która przyjdzie na świat w lutym przyszłego roku.

Dziennikarka nie ukrywa, że w ciąży czuje się dobrze i dzięki temu pozostanie aktywna zawodowo tak długo, jak to tylko możliwe. Jednocześnie ze względu na swój odmienny stan nieco ogranicza swoją działalność. Zważywszy na to, co wydarzyło się ostatnio na planie śniadaniówki TVP, trudno się temu dziwić.

O wszystkim dziennikarka opowiedziała w wywiadzie udzielonym portalowi "Świat Gwiazd".

Chwile grozy na planie "Pytania na śniadanie"

Małgorzata Tomaszewska we wspomnianej rozmowie przyznała, że w trakcie pracy na planie programu "Pytanie na śniadanie", doszło do zatrważających chwil. Prezenterka podczas przechodzenia z jednego miejsca planu na drugie potknęła się i upadła.

Tomaszewska nie ukrywa, że upadek przestraszył nie tylko ją samą, ale także jej współpracowników, którzy wszystko obserwowali.

"Przechodzimy z kanap do kącika eksperckiego i ja nie zauważyłam podestu. […] Jakoś nie zauważyłam i jak runęłam, całe szczęście nie na brzuch, tylko na pupę. Nie bolał mnie ten upadek, ale wylałam na siebie herbatę spektakularnie. Wszyscy zamarli na planie. Olek poszedł do rozmowy sam. […] Ja byłam trochę zestresowana tym, co się stało" - relacjonowała dziennikarka.

Małgorzata Tomaszewska po upadku zdecydowała się pójść do lekarza. Jak sama przyznała, była to bardziej profilaktyka niż poczucie, że faktycznie coś się stało.

Małgorzata Tomaszewska / instagram: malgorzata__tomaszewska
Małgorzata Tomaszewska / instagram: malgorzata__tomaszewska

Miejmy nadzieję, że więcej Małgorzacie Tomaszewskiej nic podobnego się nie przytrafi. Tego jej życzymy.

To też może cię zainteresować: Courteney Cox i Matt LeBlanc pożegnali Matthew Perry'ego. "Zakładam, że zatrzymasz 20 dolców, które jesteś mi winien"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Do porażających scen doszło w trakcie ostatniego pożegnania noworodka. Duchowny pojawił się na cmentarzu pod wpływem. Na miejsce wezwano służby

O tym się mówi:W przyszłym roku możemy nie kupić żywego karpia przed Świętami Bożego Narodzenia. Pada ważna zapowiedź ze strony polityków