Odejście Matthew Perry'ego było ogromnym ciosem dla jego bliskich, wszystkich fanów jego talentu i tych, z którymi niegdyś występował. Jak przypomina portal "Rmf Fm", kilka dni po śmierci aktora wspólne oświadczenie wydali odtwórcy głównych ról w serialu "Przyjaciele". Teraz do śmierci Perry'ego w osobnych wpisach postanowili odnieść się Mat LeBlanc oraz Courteney Cox. Co dokładnie napisali?

Śmierć Matthew Perry'ego była dla wszystkich ogromnym ciosem

Ciało Matthew Perry'ego znaleziono w jego domu 28 października. Niestety na pomoc dla aktora było już za późno. Przeprowadzono sekcję zwłok 54-letniego aktora. Wstępne wyniki nie pozwoliły określić, co było przyczyną śmierci Perry'ego. Więcej światła na sprawę mogą rzucić wyniki badań toksykologicznych, które poznamy najpóźniej za kilka miesięcy.

Od dnia śmierci Perry'ego w sieci i mediach pojawiło się wiele relacji, słów i wspomnień osób, które znały aktora osobiście i tych, które kojarzyły go tylko z ekranu. Serialowi "Przyjaciele" wydali wspólne oświadczenie, w którym zapewniali, że byli dla siebie jak rodzina, a po śmierci Perry'ego czują się "zdruzgotani".

Dodali także, że "jeśli tylko będę w stanie, w stosownym czasie powiedzą coś więcej". Wygląda na to, że dla Courteney Cox i Matta LeBlanca ten czas właśnie nadszedł.

Obsada serialu "Przyjaciele"/YouTube @Dla Ciekawskich
Obsada serialu Przyjaciele/YouTube @Dla Ciekawskich

Matt LeBlanc i Courteney Cox żegnają Matthew Perry'ego

Matt LeBlanc w swoim wpisie podkreślił, że pożegnanie przychodzi mu "z ciężkim sercem"."Rozwiń skrzydła i leć, bracie, w końcu jesteś wolny. No i zakładam, że zatrzymasz 20 dolców, które jesteś mi winien" - napisał odtwórca roli Joey'a, dołączając do swojego wpisu serię kadrów z serialu "Przyjaciele".

Swoją wdzięczność za każdą wspólnie spędzoną chwilę z Matthew wyraziła również Courteney Cox, dzieląc się przy tym jedną z ulubionych scen widzów. To własnie od niej rozpoczęła się historia miłosna Monici i Chandlera.

"W tej scenie, zanim zaczęliśmy się kręcić, szepnął mi zabawną kwestię do powiedzenia. Często robił takie rzeczy. Był zabawny i miły" - zdradziła aktorka.

To też może cię zainteresować: Setki tysięcy seniorów będą mieć powody do dużego zadowolenia w przyszłym roku. Eksperci przewidują duże podwyżki emerytur. Ile będą w stanie zyskać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Książę William pojawił się w tłumie żałobników. Dla wszystkich był to niezwykle trudne pożegnanie

O tym się mówi: Ruszyła X kadencja Sejmu. W trakcie inauguracyjnego posiedzenia doszło do niecodziennych scen. W centrum wydarzeń Jarosław Kaczyński