1 listopada Polacy tłumnie ruszyli na groby swoich bliskich zmarłych. Jak podaje portal "Pomponik", o grobie swojego ukochanego męża nie zapomniała również Małgorzata Ostrowska-Królikowska. W swoich mediach społecznościowych aktorka zamieściła wymowny wpis.

Śmierć Pawła Królikowskiego była dla wszystkich ogromnym ciosem

Paweł Królikowski zmarł 27 lutego 2020 roku. Aktor, który zaskarbił sobie sympatię widzów rolą Kusego w serialu "Ranczo", zmarł po długiej i wyczerpującej walce z chorobą. Jego ciało spoczęło na Powązkach wojskowych w Alei Zasłużonych 5 marca.

Rok później na grobie Królikowskiego pojawił się okazały pomnik. Na jasnej płycie odcina się zielony krzyż, któremu towarzyszy imię i nazwisko aktora oraz cytat autorstwa aktora: "Słońcem dla mnie jest twój uśmiech".

Paweł Królikowski/Youtube
Paweł Królikowski/YouTube

Małgorzata Ostrowska-Królikowska odwiedziła grób swojego ukochanego męża

W dniu Wszystkich Świętych na jego mogile pojawiła się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, czym podzieliła się w social mediach.

Na swoim InstaStories zamieściła zdjęcie znicza i różnokolorowych kwiatów. Do fotografii dołączyła słowa: "W oku kręci się łza, gdzie się pcha głupia ta, srebrna pchła. Czy też jej ciasno jest pod powieką." - Pawka".

Z pewnością Dzień Wszystkich Świętych był trudny nie tylko dla wdowy po Pawle Królikowskim, ale także dla pięciorga ich dzieci: Antka, Julii, Jana, Marceliny i Ksawerego. Cała rodzina nie kryje, że śmierć Królikowskiego był dla nich ogromnym ciosem i nawet czas nie jest w stanie zaleczyć rany, jaka została po jego odejściu.

Relacja Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej/Instagram @małogorzata_ok
Relacja Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej/Instagram @małogorzata_ok

A wy, którą rolę Pawła Królikowskiego wspominacie najcieplej?

To też może cię zainteresować: Tak we Wszystkich Świętych wyglądał grób Piotra Woźniaka-Staraka. Widok mogiły producenta porusza

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Obsada "Przyjaciół" przerwała milczenie po niespodziewanym odejściu Matthew Perry'ego. "Z czasem powiemy więcej, o ile będziemy w stanie"

O tym się mówi: Cała Polska żyje bulwersującą sprawą 6-letniego Olka z Gdyni. Do mediów trafiły najnowsze informacje. Wojsko zajęło się mamą i rodzeństwem chłopca