Alicja Majewska jest jedną z tych artystek swojego pokolenia, które nie zwalniają tempa i w dalszym ciągu są aktywne artystycznie. W rozmowie z portalem "Pomponik" gwiazda zdradziła, gdzie planuje spędzić jesień życia. Czy Majewska zdecyduje się zamieszkać w Skolimowie?

Alicja Majewska od dekad na scenie

Alicja Majewska mimo upływu lat nie zwalnia tempa i w dalszym ciągu występuje na scenie. Od kilkudziesięciu lat czaruje publiczność swoim niezwykłym głosem, przyciągając pod scenę kolejne pokolenia fanów. Choć niedawno świętowała swoje 75. urodziny ani myśli o emeryturze.

Dziennikarz portalu "Pomponik" zapytał artystkę o jej opinię na temat Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Majewska ma bardzo dobre zdanie na temat instytucji, podkreślając, że jest to miejsce niezwykle potrzebne. Artyści mogą spędzić tu ostatnie lata życia w spokoju, pod opieką wykwalifikowanego personelu.

Artystka zwróciła uwagę na to, że pensjonariusze Domu Artystów Weteranów Scen Polskich mogą "przywieźć swoje meble tam, więc mogą żyć jak u siebie". Choć artystka nigdy tu nie mieszkała, odwiedzała swoich przyjaciół.

Alicja Majewska/YouTube @tvnpl
Alicja Majewska/YouTube @tvnpl

Czy Alicja Majewska zdecyduje się przenieść do Skolimowa?

We wspomnianym wywiadzie Alicja Majewska została zapytana o to, czy sama planuje przenieść się w przyszłości do Skolimowa. Okazuje się, że 75-letnia artystka nie planuje na razie emerytury. Jak podkreśliła, na ten moment jej myśli zaprząta to, jak podołać liczbie przedsięwzięć, w których bierze udział nie tylko w tym roku, ale i w kolejnych latach.

Do tego artystka przyznała, że absorbuje ją również "kolejny remont jej domu". Wygląda więc na to, że sympatycy artystki nie muszą się obawiać jej przejścia na emeryturę, bo na ten moment Majewska takich planów nie ma.

Alicja Majewska/YouTube @W moim stylu Magda Mołek
Alicja Majewska/YouTube @W moim stylu Magda Mołek

Cieszycie się?

To też może cię zainteresować: Janusz Gajos mógł przypłacić życiem pracę na planie serialu "Czterej pancerni i pies". Mogło skończyć się wyjątkowo źle

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Wielbiciele polskiej muzyki pogrążyli się w smutku. Do mediów dotarły wieści o nagłym odejściu jednej z legend rodzimej estrady. Artysta miał 85 lat

O tym się mówi: Wiele osób popełnia te błędy w uprawie grudnika. Przez to roślina nie kwitnie. Jak sprawić, że znów grudnik obsypie się kwiatami